02188886450

طراحی سایت سفارشی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های سفارشی ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

تحلیل و پیاده سازی سیستم املاک و مستغلات ایروفایل بر روی بستر وب

سیستم های املاک و مستغلات از جمله سیستم های بوده که مکررا باید با امورهای زیربط مانند امور مالیاتی ، ثبت اسناد رسمی کل کشور و مراجع دیگر مانند شهرداری ها در ارتباط باشند ، که این موضوع مستلزم داشتن یک بستر و امکانات خوب و قوی می باشد تا در جهت سهولت انجام به موقع کارها و امورات مربوط به املاک باشد، از این رو بنگاه های ملکی سراسر کشور برای اتصال به سامانه های ملی مربوطه و انجام دادن کار های مربوط خود می توانند با داشتن وب سایت های برای خود به صورت اختصاصی رضایت مشتریان و بهره وری بالای در کار های خود داشته باشند . تحلیل و پیاده سازی سیستم املاک و مستغلات ایروفایل بر روی بستر وب امکانات زیادی هم به بنگاه داران و هم سازمان ها مربوطه و هم به ارباب رجویان می دهد ، که بهترین خدمات را برای آنها فراهم نماید و طراحی سایت سیستم املاک می تواند از رفت و آمد های مکرر ، بی نظمی و موارد دیگری جلوگیری نماید. 

با سامانه املاک ایروفایل می توان در هر کجای ایران فقط با چند کلیک ملک آماده به معامله را ، در انواع املاک مختلف، در متراژ های مختلف ثبت کرد . همچنین املاک فعال می توانند با ثبت املاک خود در این سامانه بدون هرگونه هزینه از مشتری های بیشتر و بازار بهتری برخوردار شوند.  متقاضیان املاک نیز با جستجو در میان فایل ها به سرعت می توانند از طرق مختلف املاک مورد نظر خود را شناسایی نمایند. از دیگر قابلیت های این سامانه می توان به ارتباطات مختلف کاربران با سیستم اشاره کرد که می تواند در جهت دریافت اطلاعات از کاربران و پردازش روی این اطلاعات در مراحل بعدی اشاره کرد.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1370

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان