02188886450

طراحی سایت سفارشی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های سفارشی ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

تحلیل و پیاده سازی سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه های زبان شکوه ایران

با توجه به اینکه در سطح شهر موسسه های زیاد آموزشی و فنی و مهارتی وجود دارند و همه این مراکز برای مدیریت در برنامه ها و کارهای محول شده خود که منجر به پیشرفت و محبوبیت آن ها شود نیازمند راهبرد های بهینه و دقیق بوده ، طراحی سایت یکی از راهکار های بهینه و دقیق بوده که برای این دسته مراکز که نیاز به برنامه ریزی و روش های هوشمند در جهت ارتقاء کاری و رضایت افرادی که به این مراکز مراجعه می کنند می باشد. با توجه به اینکه موسسه های زیادی در حوزه های مختلفی مشغول به خدمت می باشند و در جهت آموزش و مهارت صحیح گامی مثبت برای پیشرفت افراد برداشته . این دسته موسسه ها می توانند با طراحی وب سایت کسب و کار و سبک آموزشی خود را ارتقاء دهند و به این صورت که با استفاده از روش های بهتر و مفیدتر سطح آموزش خود را بالا و در نتیجه رضایت مندی کار ورزان بیشتری را در پی داشته باشند . از مزیت های که در طراحی سایت برای این موسسه ها در نظر گرفت اینکه می توانند اطلاعات مفیدی را از طریق سایت در اختیار آن ها قرار داد، آموزش های از راه دور و بصورت مجازی برای افراد برگزار کرد . امتحانات آنلاین و در سطح آزمایشی بیشتری را برای افراد شرکت کننده در نظر گرفت . 
آموزشگاه های زبان شکوه ایران که تحلیل و پیاده سازی سیستم ثبت نام آنلاین آموزشگاه های زبان شکوه ایران توسط شرکت ایران سایت انجام گرفته دارای قابلیت های که  در نتیجه رضایتمندی گروه شکوه و دانشجویان این موسسه گردیده. قابلیت های چون یکپارچه سازی ثبت نام دوره ها در صورتی که افراد در یکی از شعاب این موسسه ثبت نام کرده و دیگر نیازی به ثبت نام مجدد نداشته، ثبت کردن نمرات توسط اسانید به صورت آنلاین، پروفایل آنلاین برای هر دانشجو و ... که از مزیت های برای این موسسه محسوب می شود

سیستم ثبت نام آنلاین شکوه ایران در راستای یکپارچه سازی  شعبه 400سیستم ثبت نام دانش آموزان این موسسه در بیش از در کشور تحلیل و پیاده سازی گردیده است.  

از جمله قابلیت هایی که این سیستم ثبت نام دارد می توان به ثبت نام دانشجو در ترم های بعد بدون ثبت دوباره اطلاعات ، صدور کارت دانشجویی ، ایجاد پروفایل آنلاین برای هر دانشجو ، ثبت نمرات توسط اساتید بصورت آنلاین ، تعریف اساتید و تعریف کلاس های بدون تداخل در چارت یکپارچه اشاره کرد. 
درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1539

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان