02188886450

طراحی سایت سفارشی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های سفارشی ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

تحلیل و پیاده سازی سیستم مدیریت مشتریان ایران سایت

شرکت ایران سایت یکی شرکت های بی رقیب که در تحلیل و پیاده سازی سیستم مدیریت مشتریان اقدام به فعالیت کرده ، و توانسته در سرتاسر کشور فعالیت های زیادی را برای شرکت های دولتی و خصوصی انجام دهد و با ارائه کردن خدمات مفید و پشتیبانی قوی در عرصه کار خود رشد چشمگیری داشته باشد ، و در بین شرکت های صاحب نام رزومه های قوی و زیادی داشته باشد ، شرکت ایران سایت با 12 سال تجربه در زمینه طراحی سایت و تحلیل و پیاده سازی سیستم مدیریت مشتریان و انجام بیش از 500 پروژه برای بخش های مختلف این ظرفیت را داشته که هرگونه تحلیل و پیاده سازی را برای هر گونه پروژه ای را داشته باشد. از ویژگی های این شرکت می توان به دادن مشاوره رایگان برای طراحی سایت که در هر سطح از سختی که باشد ، انجام خدمات بهینه سازی و سئو که سایت و کسب و کار شما را در بالاترین رتبه های گوگل قرار دهد و با درجه سختی که باشد و بردن سایت شما با کلماتی که مورد نظرتان باشد. و یکی از شرکت های طراح و پشنیبانی سایت که عضو اتحادیه فناوران طراحان وب در تهران بوده است.
شرکت ایران سایت با داشتن تیمی متخصص و مجرب در زمینه های گرافیک ، طراحی و پشتیبانی که توانسته بهترین ها را برای ایرانی به ارمغان آورد و با تعرفه های حداقل ، بهترین ها را به مشتریان خود تحویل دهد

 

سال سابقه در زمینه 12شرکت طراحی وب ایران سایت با بیش از طراحی سایت و با چشم انداز هر ایرانی یک وب سایت فعالیت داشته است.   مشتری دولتی و خصوصی در سرتاسر 500این شرکت دارای ایران می باشد و با ارایه خدمات قوی گارانتی توانسته است به یکی از فعالان بی رقیب در این زمینه تبدیل گردد.  
تحلیل و پیاده سازی سیستم مدیریت مشتریان این مجموعه با  ساله این مجموعه در برخورد با مشتریان و 12توجه به تجربیات نیاز مجموعه به مدیریت یکپارچه مشتریان از بدو ورود تا پشتیبانی در سال های آینده دیده شده است.  
از جمله قابلیت های این سیستم می توان به تمامی نیازهای ارتباطی تعاملی مشتریان و کارشناسان این مجموعه اشاره نمود. 

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1091

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان