02188886450

طراحی سایت سفارشی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های سفارشی ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

تحلیل و پیاده سازی سیستم پردازشگر مدیریت دعاوی بانک ها (وصول)

فن آوری اطلاعات در تمامی حوزه ها تاثیر زیادی گذاشته ، به گونه ای که ابزاری قدرتمند در تمامی عرصه ها بوده ، طراحی سایت برای تحلیل و پیاده سازی سیستم پردازشگر مدیریت دعاوی بانک ها (وصول) یکی از سیستم های جامعی بوده که در زمینه بانکداری خدمات ارزنده ای را ارائه کرده و این ادعا را داشته که با سیستم یکپارچه و جامعی که داشته قادر بوده که تمامی وصول مطالبات در عرصه فن آوری اطلاعات و بانکداری الکترونیکی به آسانی انجام دهد که این سیستم جامع دارای ویژگی های چون خودکار بودن پیگیری و وصول مطالبات از ابتدا تا انتهای فرآیند بازپرداخت تسهیلات مشتری و ... که در طراحی و تحلیل و پیاده سازی آن لحاظ شده است. این طراحی سایت جامع و کامل در روند کاری بانک ها بسیار مفید واقع شده و توانسته بسیاری از کار های زمانبر را به سیسنم واگذار کند و مدیریت دعاوی را برعهده گرفته . 
طراحی سایت های مشابه برای سازمان های دولتی و خصوصی که مرتبط با کار و برنامه های آن ها باشد می تواند در زمینه کاری بسیار کارا و بهینه باشد و در مباحث بازاریابی اینترنتی و معرفی کسب و کار برای این ارگان ها نقش مفیدی را ایفا کند ، در زمینه تبلیغ و در شرکت های که در زمینه فروش کار می کنند ،طراحی سایت بسیار مفید و کارا می باشد چرا که در بستر اینترنت مخاطبان بیشتری جذب کرد و هزینه کمتری نیز لازم می باشد .

شرکت پردازشگر مدیریت دعاوی مبدع و طراح اصلی این پروژه در کشور جمهوری اسلامی ایران بوده و مدعی است که این سیستم جامع وصول مطالبات، قابل رقابت در عرصه فن آوری اطلاعات و بانکداری الکترونیکی در سراسر کشورهای توسعه یافته می باشد. ازمزیت های این سیستم جامع، خودکار بودن پیگیری و وصول مطالبات از ابتدا تا انتهای فرآیند بازپرداخت تسهیلات مشتری است.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1163

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان