نمونه کارهای سفارشی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های سفارشی ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید

Laptop طراحی سایت مذهبی اهل البیت

طراحی سایت مذهبی اهل البیت

طراحی سایت مذهبی در بین جوانان مذهبی شاید در ذهن بیشتر مردم این گونه تصور شده باشد که وب سایت شامل مسائل شرعی ، مجموعه ای از مداحی های از مداحان و پرسش و پاسخ های که در حوزه دین پرسیده می شودد باشد ، اما طراحی سایت مذهبی خیلی حوزه فعالیت بیشتری داشته و از امکانات زیادی برخوردار بوده .
اما در زمینه طراحی سایت مذهبی در حوزه پرسش و پاسخ کمک های زیادی را برای خیلی از افراد که در طول روز درگیر مشغله های زندگی بوده و وقتی برای مراجعه به رساله نبود و با طراحی سایت مذهبی که با مدیرت طلاب بوده در فضای اینترنت به سواالات کاربران پاسخ داده می شود . و یا در رابطه با طراحی سایت مذهبی برای مداحان می باشد که بیشتر مرسوم بوده اقدام کرد که در آن مجموعه تمامی مداحی های موجود و بیوگرافی مداحان در آن نوشته می شود و ...
از ویژگی ها و مزایایی که در طراحی سایت مذهبی می توان به آن اشاره کرد این است که با توجه به اینکه فضای اینترنت به عنوان یک منبع بسیار قدرتمند بوده که فرهنگ و باورها و عقاید ملت ها را به نمایش گذاشته و تشریح و تصویری از آنچه که یک ملت داشته را بیان می کند . می توان با طراحی سایت مذهبی و درج مطالب قوی در آن که زیر نظر خبرگان و افراد باصلاحیت باشد به ترویج واقعی اسلام پرداخت چرا که تاثیر فضای وب برای تمامی رسانه ها و ابزار ها اثر گذاشته . در طراحی سایت مذهبی اهل البیت گالری از اصوات و تصاویری از بخش های مختلف حرمین شریفین را گذاشته شده است . از دیگر انگیزه های که می تواند موجب طراحی سایت مذهبی می شود این است که می توان با جمع آوری از زندگی نامه ای از شهیدان از صدر اسلام تا شهیدان هشت سال دفاع مقدس را در مجموعه ای گردآوری کرد و شرایط و آرمان ها و عقاید و ... مورادی که برای آن فداکاری کردند را قرار داد و یا در حوزه های دیگری که بسیار بوده و در دنیای اینترنت منتشر نگردیده است .

طراحی سایت این مجموعه توسط شرکت طراحی وب ایران سایت انجام شده است.

اگر با دیدن این نمونه کار طراحی سایت نیاز به یک وبسایت حرفه ای را در خود دیدید با ما در تماس باشید و یا درخواست کارشناس رایگان خود را ثبت کنید. 


درصد پیشرفت60
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
مشاهده نمونه کار قبلی سیستم ثبت نام آنلاین
مشاهده نمونه کار بعدی طراحی سایت مبل کاپری
تعداد مشاهده این پروژه : 1226

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر