02188886450

طراحی سایت سفارشی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های سفارشی ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

طراحی وبسایت برگزاری آنلاین امتحانات مرکز آموزش سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

مرکز آموزش سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

ارگان ها و سازمان های زیادی هستند که در بازه های زمانی نزدیک به هم آزمون های زیادی برگزار می کنند و این از نظر هماهنگی و بودجه های برای برگزاری و مراحل درست آن مستلزم هزینه و زمان بوده . از این رو می توان با طراحی وب سایت برگزاری آنلاین امتحانات برای مراکز مختلف بهره وری بیشتری برد ، طراحی وب سایت برگزاری آنلاین امتحانات از مزایایی بسیاری برای دو طرف چه سازمان برگزار کننده و چه افراد شرکت کننده داشته . از این رو موسسات و سازمان ها می توانند با طراحی وب سایت برگزاری آنلاین امتحانات از هزینه ها و مراحل مکرر و وقت گیر آن به دور باشند . مزایایی طراحی وب سایت برگزاری آنلاین امتحانات از امکانات زیادی برخوردار بوده که بسته به شرایط و مقتضای کار می تواند شامل محاسبه نتایج آزمون و دادن کارنامه به افراد ، گزارشی از وضعیت داوطلب و مقایسه با دیگر متقاضیان باشد . می توان خدماتی چون اخبار ، پیشنهادات ، نمونه سوالات و خیلی خدمات ارزنده دیگر را ارائه نمود.
طراحی وبسایت برگزاری آنلاین امتحانات مرکز آموزش سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران که نمونه ای از وب سایت های طراحی شده توسط شرکت ایران سایت بوده امکانات زیادی را برای این سازمان فراهم کرده ، تا بتوانند در بسیاری از بودجه ها و موارد دیگر استفاده بهینه را برده باشند .از ویژگی های چون ریسپانسیو بودن، کاربری گویا و کاربرپسند و ... اشاره کرد . بانک کاملی از سوالات را دارا بوده و توانسته در ارائه نمونه سوالات خوب برای شرکت کنندگان کمک های خوبی داشته باشد.


سیستم برگزاری آنلاین امتحانات مرکز آموزش سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران یکی از معدود سیستم های آنلاین این نهاد امنیتی می باشد.  

 هزار کاربر آنلاین 100این سیستم که در آن واحد می تواند همزمان داشته باشد پس از انجام ازمون می تواند در چند دقیقه امتیاز تمامی آزمون دهندگان را محاسبه و در فرمت اکسل تحویل دهد.
درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1104

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان