02188886450

طراحی سایت سفارشی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های سفارشی ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

طراحی وبسایت سیستم آنلاین مدیریت گارانتی های شرکت الماس سیستم

سیستم آنلاین مدیریت گارانتی های شرکت الماس سیستم

دنیای تکنولوژی در مسیری در حرکت بوده که روز به روز شرایط زندگی با آسایش و ارائه خدمات بهتر به انسان را همرا داشته. در این عصر خیلی از شرکت ها و سازمان ها نیز می توانند با بهره مندی از تکنولوژی های روز در جهت پیشرفت ، توسعه و ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود اقدام کنند ، برخی از شرکت های که در زمینه ارائه خدمات به هموطنان فعالیت می کنند ، مانند شرکت های تعمیر و یا فروش و ... که می توانند با طراحی وب سایت خدمات خود را در سطح وسیعی معرفی و به فروش برسانند . 
طراحی وب سایت پیگیری آنلاین دستگاه های درحال تعمیر شرکت الماس سیستم از وب سایت های بوده که این امکان را برای مشتری مهیا می کند تا بدون تماس با شرکت و از طریق پیامک و ایمیل از وضعیت دسنگاه خود مطلع شود و این قابلیت را داشته که در هر لحظه و با گذر به هر مرحله ، جزئیات کار را برای مالک دسنگاه می فرستد. این ایده برای شرکت الماس سیستم بسیار سودمند بوده و موجب رضایتمندی مشتریان و همچنین مزایایی خوبی که برای خود شرکت داشته تا در مدیریت زمان و ارائه خدمات بیشتر به افراد فعالیت داشته باشند ،این طراحی وب سایت حتی در زمینه ارائه خدماتی برای رفاه مشتریان و زمینه شناخت محصولات کمک های زیادی داشته و این امکان را برای مشتریان فراهم کرده تا از طریق سایت بتوانند هزینه های پرداخای خود را انجام دهند و بدون هیچ گونه دغدغه ای محصول خود را تحویل بگیرند.

شرکت پرشین الماس سیستم دارای بیش از ده سال سابقه در بازار لپ تاپ و سخت افزار می باشد. این مجموعه با داشتن تعمیرگاهی مجهز و کادری مجرب توانسته است خدمات قوی گارانتی را به مشتریان خود ارایه دهد. علاوه بر خدمات سخت افزاری، بخش خدمات نرم افزاری این مجموعه را با داشتن آرشیو بسیار کامل از ریکاوری ویندوزهای اورجینال ، درایورهای مختلف و بایوس های انواع لپ تاپ به منظور رفع مشکلات نرم افزاری دستگاه ها به یکی از تخصصی ترین مراکز تعمیرات تبدیل نموده است. تحلیل و پیاده سازی سیستم آنلاین مدیریت گارانتی های شرکت الماس سیستم به این شرکت امکان می دهد دستگاه های مختلف تعریف شده در سیستم را با یک تعرفه مشخص و بدون حضور نمایندگان فروش در محل شرکت الماس گارانتی نموده و حساب این مشتریان نیز در سیستم مالی مستقر در شرکت الماس ثبت گردد.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1690

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان