نمونه کارهای سفارشی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های سفارشی ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید

طرحی وبسایت مدیریت اعضای صنف اتحادیه فناوران رایانه تهران

صنف اتحادیه فناوران رایانه تهران

در عصر ارتباطات و اطلاعات که روز به روز نیز در حال توسعه و رسیدن به فناوری های مدرن تر بوده است . در این راستا اتحادیه فناوران رایانه تهران که یکی از سازمان های بوده که در حوزه های ثبت شکایات، صدور پروانه کسب، صدور کارت مباشرت، برگزاری کمیسیون ها و ارائه مجوز خدمات پس از فروش و گارانتی تعویض و تعمیر فعالیت و مشغول به کار می باشد و با توجه به اینکه در این زمینه ها بتواند از خدمات بهتری ارائه نماید و رضایت مندی متقاضیان و مراجعین خود را جلب نماید ، اقدام به طراحی وب سایت مدیریت اعضای اتحادیه فناوران رایانه تهران کرده است ، طراحی وب سایت که توسط شرکت ایران سایت انجام شده ، امکانات و شرایط بسیار مناسبی را برای این اتحادیه فراهم کرده است و در جهت ارتقاء آن تاثیر بسزایی داشته ، این وب سایت این امکان را برای افرادی که هر گونه شکایات و انتقادی که داشته باشند فراهم می کند که از طریق وب سایت و سیستم ثبت شکایت ، شکایات و نظرات خود را درج کنند ، به صورت اینترنتی برای افراد این امکان را فراهم کرد تا جهت دریافت پروانه کسب اقدام نمایند ، و یا کارت مباشرت صدور کرد ، خدماتی چون پشتیبانی فنی و گارانتی های که نقش اینترنت و ایجاد طراحی سایت اختصاصی در آن تاثیر داشته ، طراحی سایت این امکان را فراهم می کند تا مشتریان از خدمات پس فروش و دیگر مزایایی وب سایت بهره مند شوند .
طرحی وب سایت مدیریت اعضای صنف اتحادیه فناوران رایانه تهران یکی از نمونه سایت های طراحی شده توسط شرکت ایران سایت بوده که در زمینه طراحی و تحلیل، بهینه سازی و سئو آن از تیمی متخصص و حرفه ای استفاده نموده است . ریسپانسیو بودن و بارگزاری سریع از ویژگی های این وب سایت بوده است .

سیستم مدیریت اعضای صنف اتحادیه فناوران رایانه تهران یکی دیگر از سیستم هایی است که در معدود اتحادیه های کشور اجرا شده است. 

این سیستم با اتکا به تکنولوژی روز دنیای وب اعضای صنف را به تفکیک های مختلف ثبت نموده و همچنین دسترسی ثبت آدرس دقیق این عضو اتحادیه را در گوگل به کاربر ثبت کننده می دهد. 
همچنین این سیستم می تواند جستجوی بدون نقصی بر اساس فیلتر های مختلف به کاربر ارایه دهد.
درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
مشاهده نمونه کار قبلی طراحی وبسایت مدیریت معوقات جواز کسب اتحادیه فناوران رایانه تهران
مشاهده نمونه کار بعدی طراحی وبسایت برگزاری آنلاین امتحانات مرکز آموزش سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران
تعداد مشاهده این پروژه : 1073

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
افزودن نظر