02188886450

طراحی سایت سفارشی

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های سفارشی ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

نرم افزار مبنتی بر ویندوز سیستم املاک و مستغلات ایروفایل

فضای اینترنت و انجام دادن بسیاری از کار ها در این فضا بسیاری از امور را تسهیل بخشیده و توانسته است نقش بسزای را در روند کارها ایجاد کند بگونه ای که سرعت و دقت را نیز بیشتر کرده ، از این رو این فناوری و عرصه در زمینه های املاک و مستغلات ایروفایل نیز وجود داشته و کمک های زیادی را به این گروه کرده و با هدف شفاف سازی اطلاعات معاملات املاک و مستغلات در این تلاش بوده است که بتواند در جهت سازماندهی و یکپارچه سازی سیستم در راستای ساماندهی امور مسکن ندوین و پیاده سازی می شود . از این رو برای تسهیل در امور مربوط به املاک با طراحی سایتی که بسیاری از کارهای این حرفه را راحتر نماید . طراحی سایت که می تواند در جهت پیشبرد اهداف زیادی طراحی شود که به نمونه های چون ثبت کردن اطلاعات املاکی که وجود دارند و و این ثبت به تفکیک نوع درخواست و برا ساس نوع کاربری و... انجام می شود ، این امکان را به کاربران بدهد که املاک را به براساس کد ملک ویرایش و یا جستجو کرد ، امکاناتی چون فیلتر نمودن لیست املاک بر اساس کاربری و نوع ملک و یا براساس نوع درخواست و .. ، با تعریف کد منحصر به فردی که برای هر ملک وجود دارد امکان جسنجوی تخصصی و مشاهده و ویرایش در آن وجود دارد.
نرم افزار مبنتی بر ویندوز سیستم املاک و مستغلات ایروفایل که توسط تیم ایران سایت طراحی و پشتیبانی محتوایی و فنی می شود از نمونه کار های این شرکت بوده که از مزیت های بسیار خوبی برخوردار بوده است.

یکی دیگر از قابلیت های سامانه ایروفایل سیستم مبتنی بر ویندوز این سیستم است که با اتصال آنلاین به دیتابیس می تواند در بی نهایت سیستم متصل به ویندوز با تعریف حساب کاربری در دیتابیس ایروفایل کاربری داشته باشد.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1578

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان