ساخت سایت دات نتیBuilding a .Net site

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه طراحی سایت های سفارشی ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

نمونه کار طراحی سایت به زبان دات نت net.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید

طراحی سایت فروشگاهی زیست هوم

ارزش های ما در احترام، حفاظت و احساس مسئولیت نسبت به طبیعت نهفته است، منابع طبیعی ما باید حفظ، نگهداری و مراقبت شوند تا بتوانند برای ما و همچنین نسل های آینده .ما...

طراحی سایت سازمانی تراز سازان

 طراحان سوال های آزمون های استخدامی از یک سو و از سوی دیگر نمره تراز سایر شرکت کنندگان در آزمونهای استخدامی دو رقیب بی بدیل کارجویان و دانشجویان است. مهمترین...

طراحی سایت دات نت

شرکت بزرگ و قدرتمند مایکروسافت در سال 2002 زبان ASP.net را عرضه کرد و تحولی شگرف در زبان برنامه نویسی در سراسر دنیا به وجود آورد. این زبان دارای سورس باز، شی گرا و کامپایل شده است و از آن می تواند برای ایجاد برنامه های وب و یا XML  استفاده کرد. ای. اس. پی برای توسعه بخشیدن به وب اپلیکیشن ها و سرویس های مختلف وب کاربرد دارد و می تواند ویژگی های شگفت انگیزی را به آن اضافه کند. 

طراحی سایت دات نت چه فریم ورک هایی دارد؟

 

زبان برنامه نویسی ASP.net که در طراحی سایت دات نت به کار می رود، دارای فریم ورک های متفاوتی است. برنامه نویسان می توانند با توجه به انتظارات و اهدافی که از طراحی سایت دارند یکی از آن فریم ورک ها را به کار ببرند. اما در همین جا به شما اعلام می کنیم که خروجی هر فریم ورک با فریم ورک دیگر متفاوت است و باید با توجه به اهداف تان انتخاب شود. فریم ورک های طراحی سایت دات نت بدین شرحند:

  • فریم ورک ASP.net Web
  • فریم ورک Web Form
  • فریم ورک MVC
  • فریم ورک core ASP.Net 

با توجه به این موضوع که طراحی سایت یک کار حرفه ای است و حتما باید توسط افراد متخصص و با تجربه انجام شود.

 

طراحی سایت با دات نت

 

طراحی سایت با دات نت ایده جدیدی است که به تازگی ( در سال 2002) توسط شرکت معتبر مایکروسافت با زبان برنامه نویسی Asp.net به دنیای برنامه نویسی معرفی گردید. این زبان برای سایت های پویا به کار می رود و یک زبان شی گراست. این زبان دارای چهار فریم ورک است که بدین شرحند: فریمورک ASP.net Web pages  ،    فریمورک Web Form    ، فریمورک MVC  و   فریمورک core  ASP.NET. هر یک از این فریم ورک ها که در طراحی سایت با دات نت به کار می روند دارای ویژگی های خاصی هستند که با توجه به اهداف طراحی سایت انتخاب می شوند.

 

ویژگی های مهم طراحی سایت با دات نت کدامند؟

 

Asp.net دارای ویژگی های منحصر به فردی است و همین امر سبب شده است استفاده از آن به عنوان زبان برنامه نویسی مد نظر قرار گیرد. این موارد به شرح زیرند:

  • این زبان برنامه نویسی به بهبود عملکرد سایت ها کمک می کند. 
  • این زبان برنامه نویسی انعطاف پذیری بالایی دارد. 
  • این زبان برنامه نویسی بسیار ساده است. 
  • این زبان برنامه نویسی نیاز به مدیریت پیچیده ای ندارد. 
  • این زبان برنامه نویسی امنیت بالایی دارد. 

در نتیجه، طراحی سایت با دات نت می تواند به شما کمک کند به تمامی اهداف خود دست پیدا کنید.

 

طراحی سایت دی ان ان

دی ان ان یک سیستم مدیریت محتواست که با زبان برنامه نویسی #C نوشته شده است و به برنامه نویسان کمک می کند به راحتی سایت های خود را راه اندازی کنند و المان های مختلف را در آن پیاده سازی نمایند. طراحی سایت دی ان ان قابلیت نصب افزونه های بیشماری دارد و همین امر می تواند به بهبود عملکرد سایت کمک کند. ماژول از پرکاربردترین برنامه های طراحی سایت دی ان ان است و برای پاسخ دادن به نیازهای ویژه از جمله فروشگاه، گفتگوی آنلاین و دانلود مطالب به کار برده می شود. 

آیا اسکین طراحی سایت دی ان ان قابل تغییر است؟

اسکین یا پوسته همان نمود ظاهری سایت است و چیزی است که سایت شما را از سایت های دیگر متمایز می نماید. طراحانی که از زبان برنامه نویسی دی ان ان استفاده می کنند می توانند با جداسازی کد از طراحی هر طرحی را که مد نظر دارند و سایتشان را بازنمایی می کند پیاده سازی نمایند. استانداردهای اسکین دی ان ان بسیار بالاست و می تواند شما را به اهداف تان برساند. اسکین آبجکت کدهایی هستند که برای پیاده سازی قابلیت های خاص درون اسکین سایت به کار برده می شوند و سایت شما را ویژه تر می نمایند.

طراحی سایت با دی ان ان

طراحی سایت با دی ان ان یک ایده هوشمندانه است که مزایای بیشماری را برای سایت شما به همراه دارد. قابلیت انعطاف پذیری و سفارش سازی سیستم مدیریت محتوای دی ان ان بسیار بالاست و امکانات بیشماری را در اختیار طراحان سایت قرار می دهد. این سیستم به سادگی و در زمان بسیار کم قابل اجراست و این موضوع در دنیای امروز که تمامی افراد می خواهند به سرعت به نتیجه برسند اهمیت زیادی دارد. برای نصب دی ان ان کافی است این نرم افزار راه دانلود کنید و دستور العمل های آن را دنبال نمایید. 

آیا امنیت طراحی سایت با دی ان ان بالاست؟

یکی از مهمترین قابلیت های سیستم مدیریت محتوای دی ان ان شرایطی است که بر اساس آن می توان گروه های کاربری متفاوت و نامحدودی را تعریف کرد. همینطور می توان نقش این گروه ها را در نرم افزار مشخص نمود و سطوح دسترسی را برای هر کاربر مشخص کرد. این سیستم دارای مدل امنیتی توسعه پذیر است و این امکان را دارد تا تنها برخی از اشخاص مجاز به دیدن یا ویرایش محتوا یک صفحه خاص باشند. در این صورت امنیت سایت بالا می رود و خطر از دست رفتن داده ها کنترل می گردد.

طراحی سایت دات نت