02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت صنعتی با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی در بین عموم مردم، اهمیت بسیاری دارد. البته نه تنها در صنف املاک، بلکه در همه اصناف شاهد چنین رشد و فراگیری تکنولوژی در بین عموم مردم هستیم. به...

انتخابگر پوسته

طراحی سایت تجهیزات الکترونیکی تکنوخازن

تجهیزات الکترونیکی تکنوخازن فعالیت خود را از سال 1369 آغاز نموده است. تا به امروز موفق شده است تا در خصوص خازن ،رگولاتور،کنتاکتور و بانک خازن فعالیت داشته باشد. برای این که این مجموعه بتواند خود و محصولات تولیدی خود را بیشتر نمایان سازد تصمیم گرفت تا با استفاده از یک وب سایت این کار را به نحو احسن انجام بدهد تا بتواند مشتریان بیشتری را به سمت محصولات خود جذب نماید. شرکت طراحی ایران سایت برای چندمین بار متوالی موفق شد سایتی را طراحی نماید که از هر دو لحاظ یعنی طراحی و سئو بهترین باشد. سایتی که طراحی می شود باید هم از نظر UI و هم از نظر UX بسیار عالی طراحی گردد. به عبارتی هم زیبایی ظاهری و رابط کاربری خوبی داشته باشد هم این که برای این که مشتری بتواند از بودن و دیدن مطالب سایت لذت ببرد به شیوه ای عالی طراحی شده باشد. تمامی نمونه کارهای ایران سایت این موارد در آن ها رعایت شده است. رعایت هر دو مورد بالا سایت شما را به یک سایت حرفه ای و ایده آل تبدیل خواهد کرد. شرکت تجهیزات الکترونیکی تکنوخازن علاوه بر این که از تجربه کاری بالایی در زمینه تولید و ساخت انواع تابلو های اصلاح ضریب قدرت و بانک خازن برخوردار می باشد توانسته است در زمینه تهیه و ارسال انواع اقلام برق صنعتی با برندهای مورد نیاز مشتریان با قیمت مناسب فعالیت داشته باشد. این شرکت علاوه بر تولیدات بالا موفق شده است تا به عنوان نماینده رسمی محصولات هیوندای در کشور کره فعالیت داشته باشد در ضمن عاملی برای پخش و فروش محصولات پارس کاپاسیتورو عمل نماید. در واقع به عنوان نماینده رسمی محصولات لیفاسا کشور اسپانیا فعالیت دارد. محصولاتی که در تجهیزات الکترونیکی تکنوخازن وجود دارد شامل : فروش انواع خازن با برندهای پارسکاپاسیتور ، لیفاسا، زیمنس، فراکو، ایسکرا، اونسونگ کره، سیرکوتور، زایلوگ، سیرکوتور، PKC، لواتو و ...  هم چنین انواع رگولاتور با برند های پارس مت، لیفاسا، بلوک، فراکو،TC و... حتی کنتاکتور خازنی و فیلتر هارمونیک نیز در این مجموعه قابل فروش خواهد بود. 

این فروشگاه از سال 1369 تا کنون در خصوص خازن ،رگولاتور،کنتاکتور و بانک خازن فعالیت داشته است.طراحی سایت این مجموعه توسط شرکت طراحی وب ایران سایت انجام گرفته است.

اگر با دیدن این نمونه کار طراحی سایت نیاز به یک وبسایت حرفه ای را در خود دیدید با ما در تماس باشید و یا درخواست کارشناس رایگان خود را ثبت کنید. 

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 2333

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان