02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت صنعتی با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی در بین عموم مردم، اهمیت بسیاری دارد. البته نه تنها در صنف املاک، بلکه در همه اصناف شاهد چنین رشد و فراگیری تکنولوژی در بین عموم مردم هستیم. به...

انتخابگر پوسته

طراحی سایت گروه آریا صنعت

در واقع می توان گفت که گروه آریا صنعت از قبل انقلاب اسلامی فعالیت خود را آغاز کرده و تا بعد از آن تل کنون این فعالیت با پیشرفت چشم گیری همراه شده است. گروه تولیدی آریا صنعت قبل از انقلاب اسلامی ایران تحت نظارت مجموعه گروه تولیدی ارکان ماشین نماینده انحصاری لیبهر آلمان بوده است . پس از انقلاب اسلامی ایران این گروه تولید صنعتی به نام دیگری مشغول به ادامه ی فعالیت های خود پرداخت. نام دیگر آن ایستگاه بتون بود که بعد ها خود این گروه تولیدی تجزیه و گروه آریا صنعت در ادامه ی این گونه فعالیت ها به کار خود با قدرت هر چه تمام تر پرداخت.
بنا بر این منظور این گروه صنعتی آریا اقدام به طراحی وب سایت مربوط به فعالیت های شرکت خود نموده اند تا بتوانند کار خود را به تمامی افراد معرفی کنند. پیشرفت تکنولوژی در تمامی زمینه ها باعث پیشرفت تمام تولیدات صنعتی و غیره شده است. در طراحی وب سایت های مختلف هدف این است که بتوانند کار و فعالیت هایی که شاید برخی از افراد از آن آگاهی ندارند را مطلع سازد.
بدیهی است که در طی این چند سال اخیر این گونه وب سایت ها به خصوص برای گروه های صنعتی باعث ارتقاء سطح کیفیت و کمیت آن شده است. در طراحی وب سایت گروه آری صنعت سعی بر آن شده است از تک کمک جزئیات فعالیت های مربوط به این گروه صنعتی با جزئیات روش کار و خدماتی که در این راستا ارائه می دهد را به طور کامل و واضح همراه با عکس در سایت خود قرار دهد.
با توجه مسائلی که نسبت فعالیت این گروه صنعتی گفته شده است، به جرات می توان گفت که هر گروه تولید کننده ای در هر زمینه از صنعت و یا حرفه ای که مشغول به فعالیت می باشد نیاز به یک وب سایت حرفه ای برای معرفی کار های خود از الزامات آن می باشد.

 

این سایت از جمله سایت هایی است که توسط تیم طراحی وب ایران سایت بصورت کامل بازسازی شده و طراحی اختصاصی آن طبق نیاز کارفرما انجام شده است

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 2835

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان