02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت صنعتی با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی در بین عموم مردم، اهمیت بسیاری دارد. البته نه تنها در صنف املاک، بلکه در همه اصناف شاهد چنین رشد و فراگیری تکنولوژی در بین عموم مردم هستیم. به...

انتخابگر پوسته

طراحی سایت گروه صنعتی برادران شمس

این گروه صنعتی بعد از حدود 4 دهه کار و فعالیت خود در این زمینه با استفاده از تکنولوژی های به روز و تخصصی در زمینه ی کاری مربوطه ، نسبت به توسعه ی حرفه ی خود اقدام کرده اند. هدف از گروه صنعتی برادران شمس تولید تجهیزات و ابزار آلات مربوط به تاسیسات و صنعت کار ها و فعالیت هایشان می باشد که باعث آغاز این کار شده است.
هدف از طراحی وب سایت گروه صنعتی برادران شمس ارتقاء سطح کاری و رشد در زمینه های فعالیت خود و هم چنین معرفی گروه صنعتی مربوطه به دیگر ارگان ها و سازمان هایی که با این گونه مسائل می توانند سر و کار داشته باشند، می باشد.
بنا بر مسائل گفته شده در این زمینه به جرات می توان گفت راه اندازی و طراحی سایت گروه صنعتی برادران شمس به ارتقائ سطح کیفی و کمی خود در تمامی زمینه های فعالیت پیشرفت چشم گیری را به عمل آورده است. این گروه صنعتی به عنوان گروه صنعتی تولید کننده دستگاه ها و تجهیزات و تاسیسات با کیفیت بالا در سطح بازار داخلی و خارجی می باشد که در این امر با استفاده از وب سایت مربوط به این گروه پبشرفت بالقوه ای در این راستا داشته است.
در گوب سایت گروه صنعتی برادران شمس تمامی زمینه ی کار و فعالیت ای خود را به طور کامل و بسیار جامعی همراه با عکس های مربوطه به فعالیت شان را در سایت قرار داده تا در دسترس عموم باشد . و هم چنین به راحتی ارگان ها و سازمان ها بتوانند از فعالیت های این شرکت مطلع شوند . این اقدام به طراحی وب سایت به این شرکت کمک بسیار بزرگ و ارزنده ای کرده تا بتواند سطح کاری خود را افزایش داده که این خود موجب پیشرفت این صنعت در زمینه ی فعالیت خود نسبت به رقبای خود می باشد.

 

طراحي سایت گروه صنعتی برادران شمس بصورت کاملا سفارشي و بصورت واکنش گرا طراحي شده است. مدت زمان طراحي سايت و قالب سفارشي با تعامل کارفرما و ايران سايت انجام شده است. شرکت طراحي وب ايران سايت آمادگي طراحي هر نوع وبسايت را مطابق با سلايق و نياز کارفرما دارا مي باشد

درصد پیشرفت20
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 2617

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان