02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت صنعتی با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی در بین عموم مردم، اهمیت بسیاری دارد. البته نه تنها در صنف املاک، بلکه در همه اصناف شاهد چنین رشد و فراگیری تکنولوژی در بین عموم مردم هستیم. به...

انتخابگر پوسته

طراحی سایت گروه کارخانجات تهران پلیمر

گروه کارخانجات تهران پلیمر توانسته است به عنوان یکی از تولید کنندگان انبوه محصولات پلیمری و ترافیکی عمل کند. کارخانجات تهران پلیمر برای شناساندن خود در عرصه محصولات پلیمری به مشتریان اقدام به طراحی سایتی برای تولیدات خود نموده است. طراحی سایت گروه کارخانجات تهران پلیمر را تیم طراحی ایران سایت به عهده گرفته است. در سایت گروه کارخانجات تهران پلیمر انبوه محصولات این مجموعه عظیم معرفی شده است. مشتریان می توانند برای اطلاع بیشتر از محصولات تولیدی این گروه به سایت آن مراجعه نمایند. در سایت گروه کارخانجات تهران پلیمر تاریخچه دقیق آن ذکر شده است. شما با مطالعه دقیق تاریخچه گروه کارخانجات تهران پلیمر می توانید اطلاعات جامعی را در مورد این گروه تولیدی به دست آورید. صنایع تولیدی گروه کارخانجات تهران پلیمر یارا فعالیت خود را از سال 1381 آغاز نمود که این کار با ظرفیت تولیدی در حدود 300 تن در سال انجام داد. هم اکنون نیز توانسته است ظرفیت بیشتر از 300 تن را تولید نماید. این ظرفیت چیزی حدود 16000 تن در سال بوده و هم چنان نیز تلید این محصولات با این حجم ظرفیت ادامه دارد. گروه کارخانجات تهران پلیمر پیشرفت خود را مدیون تجربه 35 ساله مدیرات ارشد خود در صنعت قالب گردان می داند. استفاده از این تجربه باعث افزایش ظرفیت توان تولیدی این گروه شده است. علاوه بر افزایش ظرفیت توان تولیدی این گروه توانسته است تا با افزایش تنوع در عرضه محصولات متنوع خود سهم جدید و در عین حال زیادی را از آن خود نماید. در حال حاضر گروه کارخانجات تهران پلیمر سهم زیادی از بازار داخلی و خارجی را از آن خود کرده است. محصولات تولیدی این گروه دارای استانداردهای , ISO9001:2008 ,ISO100002:2004 ,  ISO22000:2005 و S5 می باشد. با کسب این استانداردها توانسته است همگام با فن آوری روز دنیا و با به کارگیری ماشین آلات پیشرفته PLC و از همه مهمتر دارای پرسنلی با تجربه و کارآزموده بهترین محصولات را تولید وبه بازار عرضه نماید.

 

گروه کارخانجات تهران پلیمر از جمله تولید کنندگان انبوه محصولات پلیمری و ترافیکی می باشد. طراحی سایت جهت نمایش محصولات این مجموعه عظیم، توسط گروه طراحی وب سایت ایران سایت انجام شده است.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1547

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان