02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت صنعتی با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی در بین عموم مردم، اهمیت بسیاری دارد. البته نه تنها در صنف املاک، بلکه در همه اصناف شاهد چنین رشد و فراگیری تکنولوژی در بین عموم مردم هستیم. به...

انتخابگر پوسته

طراحی سایت گروه کارخانجات صنعتی کاوه

با رشد تکنولوژی در عرصه های مختلف ، فعالیت و استفاده از خانه های پیش ساخته نیز طیف وسیعی پیدا کرده است و در کشور ما در کمتر از یک دهه با تکمیل تجهیزات و دستگاه های مربوطه توسعه این صنعت نیز به سرعت پیشرفت نمود و در واحد های مختلف مانند خدمات پس فروش ، دپارتمان های تحقیقاتی ، کارگاه های ویژه و ... فعال و در اقصی نقاط کشور جایگاه خوبی را پیدا کرده است ، و این صنعت نیز در همه جا و برای کاربرد های گوناگون با استقبال زیادی روبه رو شد ، فعالان و آن دسته از افرادی که در این صنعت مشغول به کار هستند می توانند با راه اندازی طراحی سایت در این زمینه اقدام به شناسایی نیاز های بازار نمایند که با توجه به قابلیت ها و ویژگی های مناسبی که این پیش ساخته ها دارند با استقبال گروه های مختلفی از کارخانجات ، صنعتگران ، ارگان ها و ... واقع شده . طراحی سایت در این زمینه بهینه ترین و قدرتمندترین بستر برای ارائه محصولات و معرفی آن ها به بازار نیاز بوده و از این طریق می توان انواعی از پیش ساخته ها با اندازه و تنوع های مختلف از کانکس ها پیش ساخته ، اتاق های پیش ساخته ، آلاچیق ها و ... را در سایت خود به نمایش گذاشت و امکان بازدید در هر زمان را برای خریداران مهیا کرد و همچنین امکان سفارش های بصورت اینترنتی را از سایت خود به آن ها می دهید.
طراحی سایت گروه کارخانجات صنعتی کاوه با راه اندازی سایتی مناسب بستر های در زمینه های بازاریابی ، همکاری با ارگان ها برای تهیه خانه های پیش ساخته و ... را فراهم کرده و موجب افزایش فروش و سفارشات بیشتر در حرفه خود شده اند، که طراحی این سایت توسط تیم ایران سایت انجام گرفته .

درصد پیشرفت100%
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 1532

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان