02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت صنعتی با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی در بین عموم مردم، اهمیت بسیاری دارد. البته نه تنها در صنف املاک، بلکه در همه اصناف شاهد چنین رشد و فراگیری تکنولوژی در بین عموم مردم هستیم. به...

انتخابگر پوسته

طراحی وب سایت شرکت فناوری صنعت برق ایران (فصبا)

وب سایت شرکت فناوری صنعت برق ایران (فصبا)

برق به صورت صنعت بسیار بزرگی در تمام نقاط کشور و جهان به صورت چشم گیری از تمام لحاظ پیشرفت موثری داشته اند. بنا بر این شرکت ها و سازمان هایی در این راستا تاسیس شدند که بتوانند با سازمان دهی آن جهت موثری را در استفاده از آن به کار بگیرند. 
به طور معمول شرکت های بزرگ از طراحی سایت به عنوان نشان دادن کار خود و پروژه هایی که مربوط به آنها می باشد . البته ناگفته نماند که سایت هایی که در این زمینه یعنی طراحی سایت فناوری صنعت برق کار خود را به تمامی افراد چه در داخل کشور و یا خارج از کشور معرفی می کنند.
درطراحی سایتی که برای شرکت فناوری صنعت برق ایران ساخته شده است از صنعت ریلی و شبکه ی برق ونفت و گاز و نیروگاه برق و صنعت های دیگر آن گفته شده است. هم چنین در این سایت شرکت فناوری صنعت برق درباره ی تمامی فعالیت ها و پروژه های خود توضیحات کامل و جامعی را درباره ی روند کار های خود همراه با عکس در وب سایت خود قرار داده اند تا در دسترس عموم قرار گیرد. اصولا در این گونه سایت های فناوری صنعت برق هدف توسعه ی روند کار خود و هم چنین معرفی شرکت و سازمان خود به دیگز ارگان ها می باشد، تا بتوانند از این راه باعث جلب رضایت آنها و متقاضیان شوند. سایت هایی که درباره ی صنعت به خصوص صنعت فناوری برق ایران می باشد حتما باید تمام نکات کار خود را ذکر نمایند تا جای هیچ گونه ابهامی برای افرادی که به سایت مراجعه می کنند را باقی نگذارد.
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه ی صنعت های مختلف در تمام زمینه ها باید به این نکته واقف باشیم که طراحی سایت های گوناگون امری بسیار مهم در پیشرفت کار و حرفه ی مربوطه نیز می باشد.


سایت شرکت فصبا بصورت سه زبانه می باشد و طراحی قالب آن نیز بصورت کاملا سفارشی و بصورت واکنش گرا طراحی شده است. مدت زمان طراحی سایت سه زبانه و قالب سفارشی در بازه زمانی 2 هفته با تعامل کارفرما و ایران سایت انجام شده است. شرکت طراحی وب ایران سایت آمادگی طراحی هر نوع وبسایت را مطابق با سلایق و نیاز کارفرما دارا می باشد

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 3435

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان