02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

طراحی سایت حقوقی

طراحی سایت حقوقی به شما کمک می کند تا تمام مدارک مورد نیاز برای انجام کارهای حقوقی را به صورت اسناد الکترونیکی در وب سایت خود ذخیره و حفظ نمایید . با طراحی و راه اندازی وب سایت دیگر لازم نیست که حتما در دفتر کار خود وقتی را برای مشاوره با موکلین خود در نظر بگیرید چراکه آن ها با مراجعه به وب سایت شما می توانند با شما به صورت آنلاین گفت و گو کنند و سوالات و مشکلاتی که برایشان پیش آمده است را با شما عنوان کنند و از این طریق از شما مشورت بگیرند . با این کار درصد بالایی از هزینه های مالی و زمانی شما نیز کاهش پیدا می کند. طراحی سایت حقوقی از سری سایت های اختصاصی محسوب می شود که اغلب کارشناسان حقوقی و وکلا سفارش چنین سایت هایی را می دهند، از آنجایی که وکلا به دلیل حوزه کاری خود نیاز به معرفی و شناخته شدن بین مخاطبان خود دارند لذا لزوم طراحی سایت حقوقی در این میان بیشتر احساس می شود. با طراحی سایت حقوقی این امکان برای شما به وجود می آید به عنوان یک وکیل درصد بالایی از فعالیت های اداری خود را در هر زمان و مکانی که هستید با اتصال پیدا کردن به وب سایت طراحی شده انجام دهید.

 

ویژگی های طراحی سایت حقوقی

صفحات معرفی وکلا یا موسسه حقوقی شامل: تصویر وکلا، سوابق اجرایی و حقوقی،  گواهینامه ها  افتخارات، حق الزمه وکالت
معرفی توانایی ها و خدمات حقوقی وکیل یا موسسه حقوقی و بخش مشاوره حقوقی آنلاین در وب سایت
دسته بندی صفحات در موضوعات مرتبط حقوقی مانند بانک مقالات قوانین جزایی، حقوقی، خانوادگی، لوایح، آیین نامه ها
امکان قبول پرونده های وکالت موکلین از طریق سایت با دریافت (شماره پرونده، موضوع، طرفین دعوی، آپلود مدارک ، توضیحات موکل و… )
تخصیص یک وکیل مورد نظر به پرونده موکل بر اساس موضوع پرونده ایجاد گزارشات پرونده ها
صدور فاکتور و پرداخت آنلاین حق الزحمه وکالت و لیست تراکنش های مالی موکلین
سیستم پرسش و پاسخ های حقوقی از طریق وب سایت
کاهش هزینه های وکلا از طریق حذف کاغذ از بسیاری از فرآیندهای ارائه گزارش
دریافت اطلاعات و امکان انجام فعالیتهای اداری وکلا در هر زمان و در هر مکان با اتصال به سایت

 

بخش های مختلف طراحی سایت حقوقی

 

بخش مقالات در طراحی سایت حقوقی:

همیشه افراد درگیر در پروسه های حقوقی سوالات بسیاری در رابطه با دادگاه و کارهای قضایی و مخصوصاً وکالت دارند. آن ها در اینترنت به دنبال پاسخ این سوالات  می گردند. اگر در سایتتان بخشی را به مقالاتی اختصاص دهید که پاسخی به سوالات عمومی مردم باشد هجومی از بازدیدکنندگان را در وب سایت وکلا و حقوقی خود مشاهده خواهید کرد. 

بخش عضویت در طراحی سایت حقوقی:

با ایجاد عضویت و طراحی صفحه شخصی می توانیم بازدیدکنندگان معمولی را بیشتر درگیر وب سایت کنیم  اینکار باعث افزایش آمار بازدید کنندگان می شود.  همچنین می توانید مواردی مانند پرونده های خود را برای مشتریان ایجاد کنید تا بتوانند پرونده هایشان را به صورت آنلاین مشاهده نمایند .

تعیین وقت ملاقات و پیگیری روند پرونده در طراحی سایت حقوقی:

می توانید در بخش پنل کاربری ، امکاناتی مانند تعیین وقت ملاقات و یا پیگیری روند پرونده را ایجاد کنید.  همچنین اگر مشتریان بخواهند مدارکی را برای شما ارسال نمایند می توانند با نام کاربری و کلمه عبور خود وارد حساب کاربریشان شده و اقدام به آپلود فایل و یا تصویر مربوطه کنند.

بخش پرسش و پاسخ در طراحی سایت حقوقی:

در نهایت بخش پرسش و پاسخ های متداول باعث خشنودی مراجعه کنندگان شما می شود. چرا که به صورت آنلاین و بدون تماس گرفتن می توانند تک تک سوالات خود را خوانده و جواب سوال خود را در همان صفحه پیدا کنند. می توانیم به صورت کامل تمامی سوالاتی که ممکن است برای عموم مراجعه کنندگان شما پیش آید را در این صفحه قرار دهیم. معمولا تعداد سوالات این صفحه بدون محدودیت می باشند.

پرداخت آنلاین در طراحی سایت حقوقی:

پرداخت آنلاین وجه و روش های دیگر را در طراحی وب سایت شما قرار می دهیم  تا مشتریان با آسودگی خاطر عملیات های پرداختی خود را انجام دهند. از مزیت های پرداخت آنلاین باقی ماندن سوابق پرداختی در وب سایت است امکان چاپ و حتی ایمیل نمودن آن ها را نیز فراهم می کند.

تعداد مشاهده این پروژه : 3980

انتخابگر پوسته

طراحی سایت وردپرسی کافه حسابدار
سایت کافه حسابدار مرجع پاسخ به سوالات حسابداری است گه در اختیار افراد تازه کار در زمینه حسابداری طراحی شده است.  برخی از قابلیت های سایت کافه حسابدار طراحی سایت در پلن وردپرس ایران سایت...
طراحی سایت وردپرس پویان حساب
شرکت حسابداری،  پویان حساب با تجربه ۱۵ ساله مدیران مالی خود و با این عقیده که امروزه در عرصه رقابتی اقتصادهای جهانی و ملی، استفاده از اطلاعات مالی و حسابداری مربوط، قابل اتکاء و مفید مهم ترین...
طراحی سایت موسسه حقوقی پویان
روزانه افراد زیادی برای کار های حقوقی خود وارد فضای مجازی می شوند و در آن به جستجو می پردازند و می خواهند تا جواب های خود را بیابند و هم چنین به دنبال وکیلی برای مشکلات خود می باشند در این میان...
طراحی وب سایت شرکت بازرگانی آرکا تجارت پاسارگاد
شرکت بازرگانی آرکا تجارت پاسارگاد اقدام به طراحی سایتی در راستای فعالیت خود کرده است که بسیار موفقیت آمیز بوده است. شرکت بازگانی آرکا تجارت پاسارگاد از آن دسته از شرکت های فعال در زمینه ی بازرگانی...

انتخابگر پوسته