آموزش طراحی سایت با جوملا

جوملا یکی از قوی ترین سیستم های مدیریت محتوا یاا cms می باشد که پس از وردپرس بیشترین میزان استفاده را در بین هم نوعان خود یا همان سیستم های مدیریت محتوا دارد و با توجه 

آموزش طراحی سایت با جوملا
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  طراحی سایت با جوملا


  اهمیت محتوای خوب بسیار زیاد بوده و می بایست درست و بجا مدیریت بشود. اول از همه باید روش بازاریابی محتوا را پیاده بنمایید و بعد از آن برای جای مطالبتان تصمیم بگیرید. برای این که آسان تر مطالب منتشر بشود، عموما از سیستم های مدیریت محتوا یا CMS استفاده می شود. یکی از شاخصه های مهم رونق کسب این است که منظم و پیوسته مطالب شما درون سایت قرار بگیرد. رتبه و نرخ تبدیل باید هدف شما از توسعه سایت، بهبود رتبه موتور جستجو یا همان سئو و نرخ تبدیل قرار بدهید. برای این که بتوانید در موتورهای جستجو رتبه خوبی کسب کنید باید روش هایی را بکار ببرید که بروزرسانی های محتوای سایت شما آسان تر و موثر تر بشود.


  طراحی سایت با جوملا 3

  طراحی سایت با جوملا
  در صورتی که هنوز از نسخه 1.5 جوملا استفاده می کنید امروز زمان آن رسیده تا نسخه جوملای خود را به 2.5 و یا 3 آپدیت کنید. عملیات آپدیت جوملا 1.5 به 2.5 و 3 در حقیقت آپدیت نیست و شما می بایست از جوملا 1.5 به جوملا 2.5 و 3 کوچ نمایید. برای انجام این کار اول می بایست کامپوننت jUpgrade را که در فایل های ضمیمه موجود می باشد در سیستم مدیریت محتوای جوملا 1.5 خود نصب کرده و سپس از نصب فراموش نشود در کنترل پنل طراحی سایت با جوملا به بخش پلاگین های جوملا 1.5 خود Extensions >> plugin manager…


  اضافه نمودن فایل در طراحی سایت با جوملا


  در این قسمت قصد داریم به شما نحوه اضافه نمودن فایل ضمیمه به فرم تماس در طراحی سایت با جوملا را آموزش دهیم که در این مطلب فایل های پایه ای جوملا مورد تغییر قرار گرفته و بنابراین بهتر آن است از فایل های اصلی خود فایل بک آپ تهیه کنید. دو فایلی که در این عملیات مورد تغییر قرار می گیرند در دو آدرس زیر قرار دارند: 

   

  components/com_contact/views/contact/tmpl/default_form.php
  controllers/contacts.php

   

   


  رعایت اصول سئو در طراحی سایت با جوملا


  جوملا یکی از قوی ترین سیستم های مدیریت محتوا یاا cms می باشد که پس از وردپرس بیشترین میزان استفاده را در بین هم نوعان خود یا همان سیستم های مدیریت محتوا دارد و با توجه به انعطاف آن از محبوب ترین ها در بین طراحان وب سایت در طراحی سایت با جوملا می باشد. از هر سیستم مدیریت محتوایی که استفاده می کنید باید روش درست استفاده از آن را دانسته تا از وب سایت خود بهترین نتیجه را دریافت کنید. برای آن که وب سایت جوملای شما که با طراحی سایت با جوملا از نظر سئو مشکلی نداشته و وب سایت جوملایی شما برای موتور های جستجوگر بهینه سازی شده است.
  ساخت سایت با جوملا

  برخی از کامپونت های ساخت بانک های اطلاعات در طراحی سایت با جوملا


  کامپونت های بسیار زیادی برای ایجاد بانک های اطلاعات در جوملا وجود دارند که هر کدام از آن ها امکانات ویژه ای دارند و در این قسمت چند مورد مهم از این کامپونت ها را برای شما بررسی می کنیم. البته با استفاده از پایه جوملا ر طراحی سایت با جوملا و بخش مطالب آن نیز می توانید بانک های اطلاعاتی ساده ای مانند بانک مقالات ایجاد نمایید. این مقاله به شما کامپوننت های رایج و مرسوم را برای ایجاد بانک های داده پیشرفته معرفی می نماید. K2 یکی از مهم ترین کامپونت های ایجاد ساخت بانک داده در طراحی سایت با جوملا می باشد که دارای سیستم فیلدهای پیشرفته مربوط به هر قسمت می باشند.

  گرفتن آدرس پایه و فعلی در طراحی سایت با جوملا
  در برنامه نویسی جوملا در بسیاری از مواقع داشتن آدرس پایه جوملا و آدرس فعلی که در آن واقع هستیم مورد نیاز بوده که روش های بسیار زیادی برای بدست آوردن این دو وجود دارد. 

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر