02188886450
وبلاگ طراحی سایت
وبلاگ طراحی سایت

در این قسمت می توانید از آخرین مقالات و پست های مربوط به فناوری اطلاعات و تکنولوژی کامپیوتر باخبر شوید. همچنین در صورت نیاز می توانید با استفاده از RSS تمامی مقالات وبلاگ ایران سایت را را در سایت و یا وبلاگ خود نیز نمایش دهید

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست

اهمیت طراحی سایت پزشکی

امروزه، انجام طراحی سایت پزشکی به یکی از مهم ترین و ضروری ترین موضوعات مهم برای پزشکان تبدیل شده است. زمانی که کسب و کارهای مختلف فعالیت خود را در بستر اینترنت آغاز کردند، بسیاری از مشاغل به این مسئله پی بردند که می توانند از طریق فضای مجازی درآمد خود را افزایش دهند. با این وجود روز به روز تقاضا برای انجام طراحی سایت پزشکی افزایش پیدا می کند. در فضای اینترنت برای کسب و کارهای مختلف مزایای بسیار زیادی نهفته است. صاحبان مشاغل با صرف هزینه مشخص می توانند سود بالایی را به دست بیاورند. در ادامه قصد داریم بیشتر در مورد اهمیت طراحی سایت پزشکی بپردازیم.


طراحی سایت پزشکی مخصوص پزشکان


در سال های اخیر بسیاری از پزشکان به منظور ارائه خدمات و معرفی خود وارد عرصه اینترنت شده اند. از این رو اقدام به طراحی سایت پزشکی نموده اند و با فعالیت در شبکه های اجتماعی مخاطبین را به خود جذب می کنند. امروزه بسیاری از افراد برای جستجوی یک پزشک ماهر از اینترنت استفاده می کنند. بدین منظور مجموعه ایران سایت بهترین و به روزترین سایت پزشکی را برای پزشکان ارائه می دهد. پزشکان با طراحی سایت پزشکی می توانند سوابق معالجات خود را همراه با توضیحات و عکس از طریق وب سایت خود به بیماران نشان دهند. 
علاوه بر موارد ذکر شده پزشکان با طراحی سایت می توانند از مزایای فضای اینترنت بهره مند شوند، به عنوان مثال با استفاده از سایت می توانند توانایی های خود نشان دهند و در عین حال بیماران و سایر افراد را با اخرین دستاوردهای دنیای پزشکی آشنا کنند. همچنین با طراحی سایت پزشکی علاوه بر اینکه می توانند خدمات پزشکی را به بیماران خود ارائه می دهند، در عین حال می توانند متقاضیان جدید را پیدا کنند.
سایت ها با توجه به نوع کاربرد و طراحی که دارند به انواع مختلفی تقسیم بندی می شوند. اگر تمایل دارید طراحی سایت پزشکی را انجام دهید باید مراحل مشخصی را انجام دهید. در مرحله اول کارفرما باید یک جلسه حضوری را برگزار کند و تمامی نیازها و اهداف خود را به شرکت طراحی سایت اعلام کند. سپس شرکت طراحی سایت موظف است به منظور انجام طراحی سایت پزشکی تحقیقات و بررسی های لازم را انجام دهد و دید کلی از نیازهای اصلی کارفرما به دست می آورد. 
در مرحله بعد باید نقشه کلی سایت پزشکی طراحی شود. در این مرحله ساختار اصلی، نوع چیدمان هر بخش از سایت مشخص می گردد. پس از توافق های اولیه در مورد نقشه ساختار سایت، در رابطه با عناصر و المان های بصری سایت صحبت می شود. در نهایت رنگ، طرح گرافیکی و نوع قالب سایت با توافق با کارفرما انتخاب و در مرحله نهایی، طراحان و برنامه نویسان، ساختار تایید شده از سوی کارفرما را به یک سایت استاندارد تبدیل خواهد کرد. با مراجعه به سایت پزشکی بیماران می توانند سوالات متداول خود را به جای تماس با منشی و کارمندان بیابند.


امکانات طراحی سایت پزشکی

 

  • ارسال پیام به صورت آنلاین به بیماران 
  • گزارش گیری از فعالیت های انجام شده
  • امکان مدیریت منو و صفحات مختلف و غیره
  • پرداخت آنلاین حق ویزیت
  • ثبت مطب در وب سایت
  • رزرو اینترنتی نوبت 
  • ثبت اخبار پزشکی
  • معرفی رزومه
  • انتشار مقالات 

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر