تاثیر طراحی سایت بر تجارت

طراحی سایت و رسیدن به آن است از این جهت که اگر شما در فروش آنلاین خود به مشکل بر بخورید سال جدید برای شما پر درآمد نخواهد بود پس 

تاثیر طراحی سایت بر تجارت
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  تعداد بسیاری از تجار و بیزینس من ها در پایان سال شروع به برنامه ریزی مدون برای تجارت خود می نمایند که باید در سال جدید چه کاری انجام بدهند از ای رو بدلیل این که در اواخر هر سال به دلیل خرید عید و کارای آخر سال امکان دارد که فکرتان برای بحث کاریتان به اندازه کافی زان نداشته باشید. پس می بایست حتما یک برنامه عالی برای خود از همین الان داشته باشید تا تجارتی پر سود در سال آینده داشته باشید.


  از جمله این برنامه ریزی ها طراحی سایت و رسیدن به آن است از این جهت که اگر شما در فروشآنلاین خود به مشکل بر بخورید سال جدید برای شما پر درآمد نخواهد بود پس از همین حالا به دنبال یک شرکت طراحی سایت بروید و دستی به سر و گوش سایتتان بکشید. همانند همیشه در این مقاله هم ایران سایت قصد دارد تا شما را در داشتن تجارتی عالی و پر سود و درآمد یاری کند.نکاتی که لازم است را در اینجا به شما گفته و کاری می کنیم تا مخاطبین سایت شما بالا رفته و تاثیرگذاری سایت تان بالا رود.

   

  ارتباط طراحی سایت و تجارت


  1- اطلاعات تماس مخاطبین خود را دسته بندی نمایید
  مشریانی که بعد از طراحی سایت شما از شما خرید کرده اند را به خاطر دارید؟ آیا می خواهید برای آن ها پیام تبریک بفرستید؟
  تمامی مخاطبینی که در طول این چند سال با شما ارتباط داشته اند را در یک جایی از سیستم ذخیره کرده و آن ها را طبقه بندی نمایید. طبقه بندی شما به صورت 4 کروه باشد. گروه 1 افراد و مشتریانی می باشند که در یک سال اخیر با آن ها ارتباط داشته اید و در تماس بوده اید. گروه دوم افراد یا نفراتی می باشند که بعد از طراحی سایت تان و همچنین امسال با آن ها تماس نداشته اید و حضوری هم آن ها را در این سال ندیدید. گروه سوم اشخاصی هستند که به هیچ عنوان آن ها ندیده اما ارتباطات زیادی آن هم به صورت غیر مستقیم با آن ها داشته اید.و در آخر به گروه آخر ینی گروه 4 می رسیم که مدت زیادی با آن ها ارتباط نداشته ایید و یا زمانی که به آن ها پیام داده اید جوابی آن ندااده اند این گروه را از طبقه ندی خود پاک کنید.


  2- با مشتریان بعد از طراحی سایت خود تماس بگیرید
  مشتری مداری  همیشه به راستگویی در فروش نیست بلکه به ارتباط دوستانه با مشتریان هم گفته می شئد از این رو با مشتریان سایت خود تماس بگیرید برای راحتی در این کار می توانید روزانه به 20 نفر زنگ بزنید و یا پیام تبریک پیشاپیش عید را برای آن بفرستید.
  یکی از بهترین کار ها این است که تاریخ تولد برخی مشتریان خود را در جایی ثبت کرده و در موعد آن برایشان پیام تبریک ارسال کنید این کار باعث جذب مشتری به سایت شما می شود.


  3- طراحی سایت خود را دریابید
  آخرین باری که طراحی سایت خودتان را بروز رسانی نمودید کی بوده است؟ تا بحال قدمی در جهت رفع مشکلات طراحی سایت خود برداشته اید؟
  سایت شما می بایست حتما بروز بوده و قسمتی همانند وبلاگ در خود داشته باشد تا مطالبی بروز و کامل و همچنین مفید برای کاربران داشته باشد. در طراحی سایت خود حتا درباره کار خود و همچنین درباره محصولاتتان توضیحات کاملی درج نمایید. گذاشتن قسمت اخبار از جمله نکاتی می باشد که بسیار مهم و حیاتی می باشد.

  شرکت ایران سایت


  برای این کار شما نیاز به یک شرکت طراحی سایت ممطمئن و با سابقه و تجربه زیاد احتیاج دارید که شرکت طراحی سایت ایران سایت با سابقه 20ساله ضامن بهبود تجارت شما از طیق سایت تان می باشد 

   
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر