تفاوت وب سایت با وبلاگ

وب سایت تنها با نام دامنه دلخواه شما بالا آمده و حال آن که وبلاگ به عنوان ساب دامین  از دامنه سایت ارائه کننده خدمات 

تفاوت وب سایت با وبلاگ
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

   

  در حال حاضر با توجه به بیشتر شدن حضور کاربران در اینترنت به جهت خرید کالا و خدمات ساخت سایت برای افراد و شرکت هایی که کالا و خدمات ارائه می کنند به امری مهم تبدیل شده است. ایجاد سایت را از روش های متفاوتی می توان انجام داد که هر یک مزایا و عیب های خود را در بر خواهد داشت. در صورتی که فکر حضور در محیط اینترنت را دارید و قصد دارید به هر علتی بودجه ای برای این کار در نظر نگیرید می توانید وب سایت خود را به صورت رایگان راه اندازی کنید. ساخت سایت رایگان از روش های متفاوتی امکان پذیر بوده که در این مقاله روش های طراحی سایت مجانی را به شما معرفی خواهیم نمود. حضور در اینترنت به صورت مجانی از دو طریق امکان پذیر می باشد که روش اول ساخت بلاگ و روش دوم ساخت سایت رایگان است که در روش اول (ساخت وبلاگ) آدرس صفحه شما چیزی شبیه به YourWeblogName.YourWeblogProvider.com می باشد در حالی که در روش دوم آدرس صفحه شما YourDisiredDomain.com می باشد که در ادامه این دو را با هم مقایسه خواهیم کرد.

   

  تفاوت وب سایت و وبلاگ

   

  وب سایت تنها با نام دامنه دلخواه شما بالا آمده و حال آن که وبلاگ به عنوان ساب دامین  از دامنه سایت ارائه کننده خدمات بلاگ ارائه می شود. البته بیشتر سایت های ارائه دهنده خدمات بلاگ به شما این اجازه را می دهند دامنه دلخواه خود را ثبت کرده و بر روی وبلاگ خود پارک کنید و به این روش بلاگ خود را تبدیل به سایت نمایید. در واقع اختلاف اصلی وبلاگ با  سایت در آدرس آن می باشد که وب سایت آدرس اختصاصی خواهد بود و وبلاگ زیر شاخه ای از دامنه وب سایت اصلی می باشد. داشتن دامنه اختصاصی اعتبار بالاتری به کسب و کار شما خواهد داد و بنابراین توصیه می شود از همان اول دامنه خود را ثبت کرده که هزینه ثبت دامنه هم اکنون در حدود 20 الی 50 هزار تومان به صورت سالیانه می باشد که بسیار ناچیز می باشد. البته برای انتخاب نام دامنه حتما با متخصص سئو کار و بهینه سازی وب سایت مشورت کرده تا بهترین نام دامنه را انتخاب کنید تا در آینده مجبور نشوید دامنه خود را عوض کنید.

   

  ساخت سایت رایگان توسط وبلاگ و سایت ساز ها

  امروزه وبلاگ ها و سایت سازهای زیادی در فضای اینترنت وجود دارند که به توسط آن ها به راحتی می توانید صفحه سایت خود را در اینترنت راه اندازی کنید. این وبلاگ ها و سایت ساز ها معمولا خدمات قابلیت وبلاگ و وب سایت رایگان را به شما عرضه می نمایند تا توانایی تبلیغات خود را در صفحه شما قرار دهند و یا این که امکانات اولیه خود را به صورت رایگان عرضه می کنند و برای امکانات پیشرفته تر خود هزینه اضافه دریافت می کنند. سایت های بسیاری ارائه کننده خدمات ساخت وبلاگ و سایت ساز مجانی هستند که برخی سایت های ایرانی و برخی دیگر خدمات خود را در تمام کشورها عرضه می کنند

   

  بلاگفا : قدیمی ترین وب سایت ارائه کننده خدمات بلاگ رایگان در ایران می باشد که پر بازدید ترین دامنه های ایرانی نیز می باشد. این وبلاگ مدت ها  به روز رسانی نشده است و چندی پیش نیز با توجه به مشکلات سرور این مجموعه همه ی اطلاعات کاربران با چهار ماه قبل باز گشت و مشکلات زیادی برای کاربران به وجود آمد. اما با این حال این وبلاگ جزو برترین سایت های ارائه کننده وبلاگ رایگان می باشد. بلاگفا تبلیغات خود را در بلاگ شما به نمایش در می آورد.

   

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر