ساخت سایت رایگان فقط در چند دقیقه

داشتن یک وب سایت برای شناخته شدن برند و یا ارائه خدمات از ملزومات راه اندازی یا پیشرفت یک تجارت می باشد.

ساخت سایت رایگان فقط در چند دقیقه
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  سایت ساز رایگان

   سایت ساز ها با در اختیار داشتن سیستم های مدیریت محتوا (cms) و امکاناتی مانند پلاگین ها و طراحی بدون کد نویسی می توانند به راحتی و در زمانی بسیار کوتاه شما را صاحب یک وب سایت رایگان کنند. به طور معمول افراد یا شرکت های ارائه دهنده این سایت ساز ها وب هاستینگ را نیز رایگان در اختیار کاربران قرار می دهند. بنابراین از این بابت جایی برای نگرانی نیست. امکان دیگری که برخی سایت سازهای رایگان از آن برخوردارند رعایت اصول و قواعد سئوی اولیه است. همچنین در صورتی که سایت های ارائه شده امکان نصب افزونه و ماژول را داشته باشند می توان آن ها را شخصی سازی کرد. به دلیل تعدد سایت ساز های رایگان کاربران می توانند نوع سایت ساز رایگان را بر حسب سلیقه خود انتخاب کنند و البته پیش از این انتخاب، بهتر است نسبت به موضوع سایت خود نیز توجه کافی داشته باشند.   

  ساخت سایت رایگان

  در دنیای امروز استفاده از وب سایت بخصوص در امر کسب و کار باعث جلب شدن مشتری های بیشمار و رونق کسب و کار می گردد . با توجه به اینکه عموم مردم برای رفع نیاز های خود و یا کسب اطلاعات درباره کالا یا خدماتی که نیاز به تهیه دارند به دنیای نت رجوع می کنند و با در نظر گرفتن اینکه اکثر رقبای کاری شما داری وب سایت می باشند ،  پس داشتن یک وب سایت برای شناخته شدن برند و یا ارائه خدمات از ملزومات راه اندازی یا پیشرفت یک تجارت می باشد.

  یکی از محسنات داشتن وب سایت این است که شما می توانید بطور 24 ساعته یک شغل شبانه روزی داشته باشید که بدون خستگی تعطیلی ندارد چون خیلی از مردم عادت دارند بعد از کار و فعالیت روزانه ، هنگام شب به فعالیت وب گردی بپردازند و با حوصله در باره کالای مورد نظر خود تحقیق کنند.

  روش تبلیغات به صورت سنتی هم امروزه منسوخ شده است و یا فقط در حد یک محله جوابگوی نیاز می باشد. شما نیاز دارید مکانی مشخص روی اینترنت داشته باشید تا دامنه تجارت خود را تا حد جهانی گسترش دهید.

  با توجه به توضیحات بالا داشتن وب سایت که یکی از نیازهای اصلی کسب و کار امروز شده است با توجه به هزینه های طراحی و و نگهداری وب سایت شاید برای خیلی امکان پذیر نباشد و یا با توجه به نیاز خود احتیاج به وب سایتی ساده داشته باشند که ماژول های خیلی تخصصی نداشته باشد و خودشان بتوانند مدیریت وب سایتشان را برعهده بگیرند .

   

  اینجاست که مبحث لزوم استفاده از ساخت سایت رایگان به میان کشیده می شود.

  شاید خیلی از مخاطبان این مقاله ندانند که با استفاده از سایت سازهای مختلفی می توانند به راحتی برای خود سایتی رایگان ایجاد کنند.

   

  محاسن ساخت سایت رایگان

  از محاسن استفاده از سایت ساز های رایگان این است که برای ساخت سایت رایگان نیازی به داشتن دانش و مهارت ساخت و طراحی سایت ندارید و طبق روند سایت ساز عمل کنید به نتیجه مورد نظر خواهید رسید.

  همچنین شما با سرعت زمان خیلی کوتاهتر می توانید یک سایت برای خود بسازید.

  از بابت مشکلات امنیتی هم دیگر شما نگرانی نخواهید داشت.

  هزینه هم در ساخت سایت رایگان با این ابزارها به شدت کاهش می یابد و شما می توانید با قرار دادن تبلیغات سایت ساز اصلی  امکانات قرار داده شده در اختیارتان را جبران کنید.

  ساخت سایت رایگان

  و بعد با بارگزاری فیلم و عکس و نوشته و موزیک مد نظر خود توسط ساخت سایت رایگان مطالب را با دیگران به اشتراک بگذارید و یا سایت خود را در حالت خصوصی قرار دهید و فقط به عده خاصی اجازه دسترسی به مطالب خود را بدهید.

  همچنین می توانید برای فعالیت های اقتصادی و تبلیغات محصولات یا معرفی آنها و پروسه کسب و کار خود نیز از ساخت سایت  رایگان استفاده کنید.

  البته دقت داشته باشید ضعف استفاده از ساخت سایت رایگان در این است شما نمی توانید بطور کامل و رضایت بخش از ظاهری مختص برای سایت خوداستفاده کنید که متناسب با خواسته شما باشد.

  در صورتی که پس از تحقیق درباره خصوصیات یک سایت رایگان اطلاعات کافی را کسب نموده اید و فکر میکنید نیاز شما با ساخت سایت رایگان رفع می شود و نیازی به سایت حرفه ای با تمامی امکانات که خودتان به تمام خصوصیاتش اشراف داشته باشید ، ندارید میتوانید با استفاده از یکی از چندین روش ساخت سایت رایگان اقدام نمایید.

   

  معایب ساخت سایت رایگان

  نداشتن تنوع در انتخاب قالب ها  و فضاهای اختصاصی و محدودیت داشتن قالبی خاص و احتمالا کیفیت پایین وب سایت

  وجود محدودیت بابت گسترش و توسعه وب سایت به علت داشتن چارچوبی خاص که سایت سازها در نظر می گیرند.

  وجود مشکلاتی بابت سئو و بهینه سازی سایت

  استفاده از ساخت سایت رایگان با ابزارهای موجود در بازار به کسانی که قصد حضور پررنگ و قوی در دنیای کسب و کار را دارند توصیه نمی شود و بهتر است با هزینه پرداخت کردن یک وب سایت تخصصی برای خود ایجاد کنند و مطمئن باشند با جذب مشتری  این هزینه حتما" به آنها باز گردانده خواهد شد.

   

  نگاه کلی به پروسه ساخت سایت رایگان:

  طراحی و برنامه نویسی سایت با استفاده از ابزارهای فوق که توضیحاتی کوتاه داده شد.

  انتخاب هاست  برای فرستادن اطلاعات روی اینترنت که می توانید هم برای این نیاز هزینه کنید و هاست تهیه کنید برای هر مدتی که می خواهید .. و هم می توانید از سایت هایی رایگان و بدون تبلیغ استفاده کنید و نام دامنه خود را به آن متصل کنید.

  مرحله آخراتصال نام دامنه خود به هاست مورد نظر می باشد.

   

   

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر