سایت های ساخت وبلاگ رایگان


امروزه و در حال حاضر بعضی اشخاص از شبکه های اجتماعی برای ساخت وبلاگ فارسی استفاده می کنند که 

سایت های ساخت وبلاگ رایگان
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  جهت ساخت وبلاگ فارسی سایت های زیادی وجود دارد که هر کدام خصوصیات های خاصی را ارائه می کنند. شما می توانید وبلاگ خود را در سایت های ساخت وبلاگ فارسی داخل ایران و خارج ایران پیاده سازی کنید. اما اطمینان آن بیشتر است که از پلتفرم های داخل ایران استفاده نمایید، چرا که سرعت آن ها عموما داخل ایران بهتر بوده و عملکرد به نسبت بهتر را دارند، 

  وبلاگ فارسی

  پس در این مطلب به شما فقط پلتفرم های داخل کشور را معرفی می کنیم. وبلاگ هایی که به شما معرفی می کنیم قابلیت اختصاص دامنه را نیز دارند پس در حالتی که نیاز به تبدیل وبلاگ به وب سایت را داشته باشید می توانید این کار را انجام بدهید. دارا بودن وبلاگ فعال در حالتی که حتی شما سایت نیز داشته باشید مورد بسیار مناسبی بوده چرا که می توانید از وبلاگ خود جهت تبلیغات سایت خود استفاده بنمایید و مواردی است که کمک به کسب و کار اینترنتی شما می کند.

   

  تاریخچه وبلاگ فارسی


  امروزه و در حال حاضر بعضی اشخاص از شبکه های اجتماعی برای ساخت وبلاگ فارسی استفاده می کنند که این هم می تواند راهی برای ساخت وبلاگ فارسی باشد. البته دو نکته مهم وجود داشته و آن این که آدرس صفحات درشبکه های اجتماعی مثل وبلاگ نمی باشد و صفحات وبلاگ به طوری متفاوت از شبکه های اجتماعی در موتورهای جستجو ثبت می شوند. بنابراین به شما توصیه می کنیم حتما وبلاگ خود را بسازید.
  ساخت وبلاگ فارسی کافی نیست بلکه باید حتما آن را به صورت متداول به روز رسانی نمایید و مطالب مفید در زمینه شغلی خود قرار بدهید. به عنوان مثال در صورتی که زمینه فعالیت شما در زمینه ساخت سایت است باید مطالب مفیدی در همین زمینه در سایت قرار گیرد تا صفحه های سایت شما برای کلمات دیگری در موتورهای جستجو ثبت نشوند. پیشنهاد می کنیم حداقل هفته ای یک بار ارسال مطلب جدید در وبلاگ صورت بگیرد.


  برای ساخت وبلاگ فارسی در حالی که که قصد دارید بعدا از آن به عنوان سایت استفاده کنید حتما با شرکت طراحی سایت ایران سایت مشاوره نمایید، چرا که با فعالیت درست بر روی وبلاگ خود می توانید آن را به گونه ایی سایتی پر بازدید تبدیل نمایید و عکس این موضوع نیز درست می کند و در حالتی که شما به درستی وبلاگ خود را پیاده سازی نکنید تمام زحمات شما اسراف خواهد شد.
  آخرین موردی که به شما اعلام می کنیم و یکی از رمز موفقیت وبلاگ شما خواهد بود این است که وبلاگ خود را در سایت های دیگری هم معرفی کنید، به این بدان معنی است که وبلاگ و پست های آن از سایر سایت ها بک لینک داشته باشد.

   

  ساخت وبلاگ فارسی


  در ایران نخستین وبلاگ را سلمان جریری دانشجوی ۲۳ ساله مهندسی کامپیوتر دانشگاه امیرکبیر، در ۱۶ شهریور ۱۳۸۰ ساخت و موج وبلاگ ‌نویسی در مهرماه ۱۳۸۰، توسط حسین درخشان روزنامه  نگار مقیم تهران مطلبی با عنوان «چگونه در اقیانوس اطلاعاتی این روزها غرق نشویم» در ماهنامه دنیای کامپیوتر در ایران شروع شد. نخستین وبلاگ فارسی زبان ایرانی با استفاده از «بلاگ اسپات» و دو ماه پس از یازدهم سپتامبر سال  ۲۰۰۱ راه ‌اندازی شد. چند ماه بعد نخستین ارائه ‌دهندهٔ خدمات ساخت وبلاگ فارسی یعنی «پرشین بلاگ» راه ‌اندازی و ساخته شد. در سال اول حدود ۱۰۰ وبلاگ ایجاد شد و سال ‌های بعدی با ایجاد سرویس‌های پرشین بلاگ، بلاگفا و ... به ده‌ها هزار رسید.

   
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر