سی ام اس CMS اختصاصی

در  طراحی سایت و طراحی پرتال این سایت ها که در اصطلاح به Content مشهورند، وب سایت هایی از نوع  سایت های دینامیک یا 

سی ام اس CMS اختصاصی
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  سایت دارای سیستم مدیریت محتوا ( Content Management System Website):
  در  طراحی سایت و طراحی پرتال این سایت ها که در اصطلاح به Content مشهورند، وب سایت هایی از نوع  سایت های دینامیک یا پورتال ها هستند که توسط طراحان حرفه ای و نیمه حرفه ایی و یا شرکت های طراحی حرفه ای برای مصرف های خاص ایجاد می شوند.
  تمام خصوصیت های مربوط به  سایت های داینامیک در مورد سایت های CMS صادق است.
  از ویژگی های این سیستم ها نسبت به باقی سایت های داینامیک می توان به آماده و جامع بودن اشاره نمود، به گونه ایی که بیشتر این گونه از سایت ها در کم تر از سه روز کاری قابل نصب بوده واستفاده هستند.
  طراحی سایت های با CMS در  طراحی سایت و طراحی پورتال مثل طراحی یک خط تولید می باشد و طراح سعی می کند در رعایت تمام اصل های امنیتی، گرافیکی، رنکینگ ها در موتور های جستجو و سایر موارد موثر باشد.

   

  سی ام اس CMS اختصاصی چیست ؟

  سی ام اس CMS اختصاصی

  اگرچه نرم افزار های مدیریت محتوا بسیاری در بازار وجود دارد که تقریبا هر نوع نیازی رو پوشش می دهند اما در برخی موارد اتفاق می افتد که لازم است برنامه نویسی به صورت کاملا اختصاصی انجام شود . شرکت های بزرگ ، ارگان های دولتی ، بانک ها و تجارت های جدید به یک سیستم مدیریت محتوا اختصاصی نیاز دارند . هزینه برنامه نویسی اختصاصی برای یک سیستم مدیریت محتوا بسیار بالاست و از ۲۰ میلیون تومان تا چند میلیارد تومان تفاوت دارد . برای مثال همین سیستم مدیریت دانشگاه که با آن واحد های درسی تان را انتخاب می نمایید یک نوع سیستم مدیریت محتوا اختصاصی می باشد که برای تولید آن هزینه سنگینی هم پرداخت شده است . سیستم بانک ها به صورت کاملا اختصاصی برنامه نویسی می شوند چرا که باید از همه لحاظ کامل باشد . سی ام اس CMS اختصاصی مزایای بسیاری دارد مثلا :

  ■ ساخت امکانات جدیدی که در سایر سیستم ها وجود ندارد

  ■ استفاده بهینه از منبع های سرور

  ■ حذف میزان کد های غیر ضروری و که باعث افزایش سرعت سایت

  ■ هیچ کس نرم افزار شما را در اختیار نداشته و نمی تواند به راحتی از آن اطلاع پیدا کند

  اما متاسفانه سیستم مدیریت محتوا اختصاصی دارای چند عیب بزرگ هم می باشد :

  ■ هزینه برنامه نویسی بسیار بالا.

  ■ عموما هزینه ارتقا و افزایش امکانات نرم افزار بالاست.

  ■ اگر برنامه نویس دیگری بخواهد سیستم را گسترش بدهد کارش بسیار سخت شده و ممکن است دستمزد بیشتری طلب کند.

   

  چه افرادی به سیستم مدیریت محتوا نیاز دارند ؟

  سی ام اس CMS اختصاصی

  هر وب سایتی که بیشتر از چند صفحه داشته باشد باید با سیستم مدیریت محتوا سازماندهی بشود . همان طور که در پست « وب سایت داینامیک » خدمت شما عرض کردیم ، الان همه وب سایت ها به صورت داینامیک یا پویا نوشته می شوند. یعنی در حال حاضر سایتی وجود ندارد که فقط ۴ ، ۵ تا صفحه داشته باشد . یک فروشگاه ساده حداقل چند صد صفحه داشته که مدیریت این همه صفحه را بدون یک سیستم مدیریت محتوا تقریبا غیر ممکن می کند . برای هر کاری یک سیستم مدیریت محتوا وجود داشته که می توانید این سیستم را فقط در چند دقیقه نصب و تنظیم نمایید و بعد از آن استفاده کنید . بنابراین دیگر راه اندازی سایت بدون سیستم مدیریت محتوا امکان پذیر نبوده و همه سایت ها به یک سیستم مدیریت محتوا نیاز دارند .
  چرا باید ملاحظات امنیتی برای سایت در نظر گرفته شود؟
  کاربران در هنگام ورود به  سایت اعتبار سنجی شده ،سپس جهت دسترسی به بخش های بعدی راهنمایی می شوند.اما همیشه باید در نظر داشته باشید که هر سایتی براي جلوگيري از هرگونه دسترسی غيرمجاز كه امکان دارد منجر به دست كاری، خراب كاری يا سرقت اطلاعات شود،تدابیر امنیتی اتخاذ می نماید که هر کدام به جای خود مانع از دسترسی افراد غیر مجاز به منابع اطلاعاتی می شود.

   
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر