قبل از طراحی سایت بخوانید

طراحی وب سایت آن هم بر اساس نمونه هایی که موجود است کاری بس سخت است علی الخصوص دوقتی که تازه با یک طراح یا یک شرکت طراحی وب سایت شروع به 

قبل از طراحی سایت بخوانید
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  طراحی وب سایت آن هم بر اساس نمونه هایی که موجود است کاری بس سخت است علی الخصوص دوقتی که تازه با یک طراح یا یک شرکت طراحی وب سایت شروع به همکاری کرده اید. به وجود آوردن یک ایده در طراحی وب سایت می تواند فرآیند پرزحمتی نیز باشد و همیشه ممکن نیست که افراد متخصص این کار را به راحتی انجام بدهند پس باید متقاضیان طراحی وب سایت در تمام طول ساخت و طراحی تیم را کمک نمایند.


  این کار به این دلیل می باشد که شما تیم طراحی وب سایت را یاری کنید تا ایده هایی را که در ذهن دارید به خوبی پیاده کرده و از نتیجه راضی باشید و گرنه در انتها اگر از نتیجه کار راضی نباشید به دنبال مقصر می گردید و تقصیر را بر گردن شرکت طراحی می اندازید.


  پس شما متقاضی عزیز باید با طراحان ارتباط عالی برقرار کرده و بتوانید تمامی ابزار های مورد نیاز برای موفقیت پروژه را به او بگویید تا نتیجه کار در نهایت بر وفق شما باشد.
  برای این ارتباط نکاتی را برایتان در این مقاله ایران سایت ارائه خواهیم داد:


  ارائه سریع واکنش ها


  از استارت پروژه طراحی سایت خود تمامی نظرات ، پیشنهادات و بازخورد های خود را به تیم طراحی بگویید به این دلیل که هیچ چیزی برای یک طراح سایت بدتر و خسته کننده تر از این نیست بعد از پیانیافتن پروژه شاهد آمدن اصلاحیه های پی در پی و متعدد باشد و باید شروع به اصلاح مجدد سایت کند.پس شما در استارت پروژه تمامی نظرات و خواسته هایتان را به طراحان بگویید تا هم در زمان اتمام پروژه صرفه جویی شود و هم وب سایت شما نیازی به اصلاح نداشته باشد.

  طراحی وب سایت
  همه ی طراحان سایت حرفه ایی در اوایل پروژه فایلی به عنوان پیش نمایشی از سایت یا همان پیش طراحی وب سایت به مشتری داده و از شما نظر می خواد.شما می توانید لیستی از اصلاحیه های خود را به او بدهید تا او با توجه به نظرات شما سایت را طراحی کند وگرنه طراح متوجه مسائل و مشکلات موجود نخواهد شد.


  در حقیقت زمانی که شما به طراح سایت خود کلماتی مثل به نظر جالب نمی آید را بازگو می کنید آن ها خسته می کند و تنها جوابی که به شما می تواند بدهد بله دیگر چه مواردی نیاز به تغییر دارد شما در این وضعیت باید بگویید به چه دلیل آن قسمت برایتان جالب نیست و بابیان مشکل خود طراح هم به شما کمک می کند تا طراحی سایت مطابق با سلیقه شما انجام شود.


  به صحبت های طراح وب سایت حتما گوش کنید


  اگر دارای پیشنهاداتی برای بهتر شدن پروژه طراحی سایت خود می باشید، به این فکر کنید که شاید طراحی وب سایت شما از قبل به این مورد ها فکر کرده و از این طرف، تلاش کنید تا منطق و استدلال های طراح خود را باخبر کنید و دلیل تصمیم گیری های آن ها  را بپرسید. این کار به شما اجازه داده تا بفهمید که طراح ها به چه صورت فکر می نمایند و از فرآیند و محدودیت های آن باخبر شوید.
  شما می بایست بفهمید که طراحان چه مورد هایی در ذهن خود دارند و چه ضرورت هایی را برای طراحی وب سایت شما در نظر گرفته اند و بعد از آن به طور توافقی به نتیجه رسیده که چه مورد هایی باید در طراحی وب سایت تغییر نماید.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر