مواردی درباره سئو سایت

در صورتی که قصد راه اندازی یک تجارت به صورت آنلاین را دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که تنها نیستید و میلیون ها بازرگان و تاجر و حتی در این بین واسطه ها هم قصد راه اندازی هم چنین تجارتی را در سر می پرورانند

مواردی درباره سئو سایت
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

   

  در صورتی که قصد راه اندازی یک تجارت به صورت آنلاین را دارید باید به این نکته توجه داشته باشید که تنها نیستید و میلیون ها بازرگان و تاجر و حتی در این بین واسطه ها هم قصد راه اندازی هم چنین تجارتی را در سر می پرورانند اما در این دنیای مجازی و آنلاین شما می بایست اطلاعاتی درباره سئو یا همان بهینه سازی سایت از نظر موتور های جستجو داشته باشید و هم چنین با ساز و کار رسانه های اجتماعی آشنا باشید. حتی یه قدم نه چند قدم فرا تر بگذارید و درباره طراحی سایت هم مطالبی یاد بگیرید تا بتوانید سایت خود را طوری طراحی نمایید که از دید مشتری هم جذاب به نظر بیاید. این را هم بدانید که این راه بسیار ساده است. اما شما می بایست از یک شرکت طراحی سایت هم در زمینه سئو و هم طراحی سایت کمک بگیرید.

  ظاهری ساده و به دور از پیچیدگی در طراحی

  اگر به دنبال جلب نمودن مشتریانی برای وب سایت خود هستید بگذارید واضح برایتان بگویم که شما باید به صورتی سایت را طراحی کنید که مشتری رغبت به ادامه کلیک در سایت شما را داشته باشد. این قضیه بیشتر در زمانی رخ می دهد که طراحی سایت شما علاوه بر سادگی مدرن هم باشد برای این که طراحی سایتی ساده داشته باشید می بایست شما درخواست های کم تری از بازدید کننده سایت داشته باشید و این نکته که اینتظار نداشته باشید تا بعد از طراحی سایت مشتری مستقیما به سراغ سبد خرید برود و اگر اینطور فکر می کنید باید بگویم که در اشتباهید و این تفکر خود را اصلاح کنید. هر چقدر وب سایت طراحی شده ی شما ساده تر و به دور از هرج و مرج تر باشد تعداد بازدید کنندگان بیشتری به وب سایت شما می آیند و تایم بیشتری در آن مانده و فعالیت می کنند و این را اگر ادامه دهید باعث خرید مشتری از وب سایت شما می شود.

   

  جلب مخاطبان به سایت چگونه است؟

  زبانی که در نوشته ها و مطالب خود به کار می برید می بایست دارای بیشترین عمق تفهیم برای خواننده و بازدید کننده سایت باشد. طراحی سایت شما باید به گونه ایی باشد که در لحظه ی ورود بازدید کننده جذب سایت شده و بر روی سایت کلیک و به فعالیت بپردازد. میزان کلیک ها در سایت می تواند به عنوان معیاری برای درصد جذابیت سایت شما باشد که از طریق آن بفهمید که آیا سایت شما خوب عمل کرده یا نه؟

  شما می توانید با قرار دادن دکمه هایی از قبیل همین حالا ثبت نام کنید یا بیشتر بدانید این کار را انجام دهید. از راه های دیگری که می توان ارائه داد این است که از رنگ های بسیاری استفاده نمایید تا جذابیت سایت تان را بالا ببرید و همه را شگفت زده کنید.

  استفاده از رنگ هایی که جذایبت خاصی برای سایت ایجاد نمایند بسیار در جذب مخاطب موثر است.

  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر