هر آنچه باید درباره ساخت قالب رایگان بدانید

سایت های زیادی وجود دارند که قالب های رایگان وب سایت را در دسترس شما قرار می دهند که معمولا این نوع وب سایت ها یا قالب های آماده در دسترس شما 

هر آنچه باید درباره ساخت قالب رایگان بدانید
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  ساخت قالب سایت 

  سایت های زیادی وجود دارند که قالب های رایگان وب سایت را در دسترس شما قرار می دهند که معمولا این نوع وب سایت ها یا قالب های آماده در دسترس شما جهت دانلود قرار می دهند و یا به شما امکان ساخت قالب سایت به صورت زنده و آنلاین را می دهند. ساخت قالب سایت از طرف این شرکت ها به دلیل انجام تبلیغات انجام می گردد که انجام ساخت قالب سایت باعث تبلیغات برای شرکت مورد نظر می شود چرا که کاربران زیادی برای دانلود قالب به سایت مورد نظر مراجعه می نمایند و کار ساخت قالب سایت خود را انجام می دهند.

  ساخت قالب سایت
  این قالب ها عموما یا به صورت فایل HTML و یا در قالب آماده (ساخت قالب سایت) سیستم های مدیریت محتوای رایگان همانند جوملا، وردپرس و ... عرضه می گردند که در دو صورت به آسانی می توانید از آنها استفاده بنمایید و در صورت احتیاج تغییرات مورد نیاز را در آن ها انجام دهید. گاها هیچ محدودیتی برای اعمال تغییرات در ساخت قالب سایت وجود نداشته و تنها احتیاج به دانش و تخصص فنی دارد که باید توسط طراح  ساخت قالب سایت انجام گردد.

  در حالتی که قصد ساخت قالب سایت را دارید و نمی خواهید برای راه اندازی و ساخت قالب سایت هزینه کنید می توانید قالب وب سایت خود بجای طراحی ساخت قالب سایت از طریق سایت طراحی قالب رایگان دانلود کنید. لیست پایین سایت های طراحی قالب می باشند که به شما این اجازه را می دهند ساخت قالب سایت مورد نظر خود بدون احتیاج به آموزش ساخت سایت و هم چنین بدون استفاده از هیچ گونه نرم افزارهای طراحی سایت ایجاد نمایید. با استفاده از این سایت های آنلاین جهت ساخت قالب سایت دیگر نیازی نیست نگران سئو سایت خود باشید چرا که این قالب ها به صورت دایو بیس ساخته می شوند و استانداردهای w3c در آن ها رعایت و البته برای آن که قالب سایت شما دارای اشید باید حتما با یک متخصص در زمینه سئو مشورت نمایید. 

  نمونه کار ایران سایت
  برای مصرف  این قالب های سایت امکان دارد شما نیاز به مقدار کمی دانش css داشته باشید چرا که امکان دارد احتیاج به تغییرات بسیار کوچکی برای پشتیبانی از زبان فارسی داشته باشید. این سایت سازها ساخت قالب سایت را به صورت فایل خروجی html  ، جوملا  و حتی وردپرس در اختیار شما عزیزان قرار می دهند پس از آماده سازی قالب تنها چیزی که نیاز است آن را  روی وب هاست خود آپلود کرده و باقی صفحات سایت خود را پیاده سازی کنید. 


  البته ساخت سایت به این مدل خطر های خود را نیز دارد چرا که که امکان دارد که سایت خود را به صورت رایگان طراحی کرده ولی امکان دارد با توجه به نداشتن دانش در زمینه سئو در زمینه طراحی وب سایت در پایان نتیجه کافی از وقت و زمان صرف کرده خود نبرید در نتیجه پیشنهاد می کنیم حتی در حد مشاوره از متخصصین طراحی وب سایت و سئو مشاوره بگیرید. هم چنین می توانید سایت خود را به صورت کامل از سایت های طریق سایت های طراحی سایت رایگان طراحی کرده و از هاست رایگان آن ها نیز استفاده نمایید چرا که ارائه کنندگان خدمات طراحی سایت رایگان عموما هاست را به صورت رایگان در اختیار شما می گذارند. 

  مجانی بودن همیشه خوب نیست چرا که شما می توانید با صرف هزینه ای کم تر نتیجه خیلی بهتری از وقت و زمان که صرف سایت خود می کنید داشته باشید پس به شما پیشنهاد می کنیم بسته ساخت  سایت ارزان ایران سایت را امتحان نمایید. سئو در کلیه این پکیج ها به صورت 100% رعایت شده و در صورتی که کمی بیشتر هزینه نمایید طراحی سایت ایران سایت برای جستجوی بهتر سایت شما در گوگل استفاده می نماید. برای هر گونه مشاوره در زمینه طراحی سایت با تلفن های شرکت ایران سایت و یا پشتیبانی آنلاین تماس بگیرید.
   

  لیست سایت های طراحی قالب رایگان


  https://www.opendesigns.org/website-templates/
  https://www.free-css.com/free-css-templates
  https://www.freewebsitetemplates.com/
  https://www.freewebtemplates.com/
  https://templated.co/
  https://www.templatemonster.com/free-templates.php

   
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر