02188886450
برآورد هزینه خدمات آتلیه عکاسی
ثبت درخواست
عکاسی طلا و جواهر

عکاسی طلا و جواهر

عکاسی طلا و جواهر امروزه می تواند بهترین راهکار در حوزه تبلیغات باشد که باید شما با در نظر گرفتن نکات کلیدی خاصی این فرایند را به عکاسی ماهر واگذار کنید؛ چرا که تنها نشان دادن چند جواهر مد نظر نیست و باید در عکس زیبایی و ماهیت اصلی نیز به خوبی درک شود عکاسی به یکی از شغل های پردرآمد دنیا تبدیل شده است که تنها عکاس با کیفیت و خلاقیتی که در حرفه خود دارد می تواند درآمد قابل قبولی را کسب کند. بسیاری از طلافروشان ممکن است در ابتدای کار به تبلیغات پربازده نیاز داشته باشند که عکاس با تبحر خود می تواند به بهترین شکل ممکن بهترین شگرد بازاریابی را برای دیدن شدن هرچه بیشتر و بهتر طلا و جواهرات به راه اندازد. به همین دلیل ما در این مقاله قصد داریم نکات کاربردی متفاوتی را برای جذابیت هر چه بیشتر عکاسی از طلا و جواهر را برای شما بیان کنیم.

عکاسی جواهرات 


برای عکاسی از جواهرات در ابتدا باید جواهرات مورد نظر را کاملا تمیز کنید تا عکاسی طلا و جواهر بتواند کیفیت اصلی تصویر را به نمایش بگذارد. در بسیاری از شرایط بسیاری از عیب و ایراد های طلا و جواهر شاید تنها با لنز دوربین مشاهده شود و به همین دلیل باید قبل از عکسبرداری به تمیز کاری جواهرات بپردازید.
 این چنین عکاسی شما می تواند نتیجه قابل قبول تری داشته باشد. یکی از تجهیزات اصلی برای عکاسی طلا و جواهر  لنز مناسب است که عکاس می تواند جذاب ترین عکس ها را با یک لنز با کیفیت و قدرتمند به ثبت برساند. فاصله مناسب به مهارت اصلی عکاس اشاره می کند و به همین دلیل است که توصیه ما همیشه مراجعه به عکاسی کاربلد و البته با تجربه است که بتواند بدون هیچ گونه عیب و نقصی بهترین عکاسی را به نمایش بگذارد.

 عکاسی طلا 

عکاسی از جواهرآلات 


عکاسی طلا و جواهر را شما بهتر است تنها برای جواهرآلات سنگین و بسیار پر زرق و برق در نظر نگیرید؛ چرا که سادگی جواهرآلات خود می تواند یکی از دلایل جذابیت عکس به حساب آید. جواهر ساده با پس زمینه ای عالی و مدیریت شده صددرصد می تواند کیفیت عکس را دوچندان کند.
چنانچه شما به دنبال یک نمای فوق العاده هستید بهتر است به پس زمینه آن را بیشتر توجه نمایید به این دلیل که در عکاسی طلا و جواهر نقش بسیار ویژه ای را پس زمینه مناسب ایفا می‌کند. اصولا میزهای چوبی و میز هایی که سطح آن ها سفید و براق است می تواند انتخاب مناسبی برای عکاسی طلا و جواهر به حساب آید. استفاده از استفاده از دوربین های ثابت با استفاده از ریموت و سه پایه کیفیت عکاسی را از جواهرات افزایش می‌دهد که عکاس خود به این موضوع به خوبی آگاه است.

 عکاسی طلا 


عکاسی طلا و جواهرات را باید با یک فوکوس با دقت در نظر بگیرید؛ چرا که هدف شما در این نوع عکاسی شناساندن زیبایی و جذابیت جواهرآلاتی است که بر برند سازی و یا معرفی محصولات خود به آن می پردازید. برجسته سازی جزء نکات کلیدی در عکاسی طلا و جواهر است که می تواند با یک فوکوس و زوم با دقت و عالی زیبایی عکس را دو چندان کند.
 در این عکاسی توجه به جزئیات مهمترین نکته ای است که نباید به هیچ عنوان از آن غافل شد. به همین دلیل باید به تمامی جزئیات و ظرافت ها را به بهترین شکل ممکن توجه نمود. در غیر این صورت شاید آنچنان که باید و شاید عکس نتواند کیفیت اصلی خود را به نمایش بگذارد. متاسفانه برخی از عکاسان بی تجربه به تراز سفیدی هیچ توجهی ندارند؛ چرا که برای تنظیم تراز سفیدی از کارت خاکستری نیز می توان استفاده نمود.

عکاسی از جواهرآلات 

عکاسی از طلا


عکاسی از طلا و جواهر همانگونه که گفته شد به فوکوس و ترکیب بندی قابل قبولی نیاز دارد و نورپردازی نیز مقوله بسیار مهمی به حساب می آید. تبلیغ محصول به این شکل به هیچ عنوان کار سختی نیست، تنها باید از فردی ماهر و عکاسی با تجربه در این زمینه استفاده کنید.
عکاسی طلا و جواهر به انواع تجهیزات آنچنانی نیازی ندارد، جزء اینکه از یک رفلکتور کوچک می‌توانید استفاده کنید. در عکاسی این چنینی استفاده از عناصر دیگر مانند تکه های چوب یا حتی سنگ و سرامیک باعث می‌شود تا طلا نمایش قابل قبول تری داشته باشد و همچنین توجه به انتخاب یک دوربین مناسب را به هیچ عنوان نباید از یاد برد. عملکرد دوربین هایی با سنسور های کوچک حتی باعث می شود تا بتوان با ساده ترین عناصر زیباترین و قابل توجه ترین  مدل عکاسی طلا را در یک نورپردازی مناسب به نمایش گذاشت. در هر صورت مهارت اصلی عکاس با تجهیزات و البته یک نورپردازی مناسب حاصل می شود.

عکاسی جواهرات 


شما چنانچه به تازگی وارد کسب و کار پردرآمد طلا و جواهر فروش شده اید، از عکاسی طلا و جواهر می توانید به راحتی برای تبلیغات خود استفاده کنید و به این نکته نیز توجه داشته باشید که امروزه دنیای تصویر و عکس دنیای پیچیده و پر رمز و رازی است که صددرصد به خوبی می تواند افراد را مجاب کند تا به محصول شما حتی در چند لحظه کوتاه فکر کنند و اینچنین است که شما می توانید با کمترین تجهیزات و تنها به واسطه یک عکاس ماهر و یک رفلکتور کوچک و مناسب به بهترین شکل ممکن جذابیت انواع طلا و جواهر را در انواع عکس های زیبا و با کیفیت جای دهید. عکاسی امروزه تنها به سبب مهارت و دقت عکاس می تواند بازدهی خود را نشان دهد.

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر
462 بازدید