02188886450
به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
طراحی سایت صنعتی با توجه به رشد روز افزون تکنولوژی در بین عموم مردم، اهمیت بسیاری دارد. البته نه تنها در صنف املاک، بلکه در همه اصناف شاهد چنین رشد و فراگیری تکنولوژی در بین عموم مردم هستیم. به...

انتخابگر پوسته

طراحی سایت شرکت بین المللی مهندسی ایران

در شرکت بین¬ المللی مهندسی ایران یا ایریتک که با بیش تر از چهار دهه تجربه ی موفق و عالی و برخورداری از مهارت ها و دانش های کارشناسان متخصص توانسته اند یکی از موفق¬ ترین و بزرگ ترین پیمانکاران عمومی در صنعت کشور نیز تبدیل شده است. طراحی سایت خبری شرکت بین المللی مهندسی ایران، این مجموعه را در سال 91 توسط تیم طراحی ایران سایت صورت گرفته شده است.
این شرکت پر آوازه، کلیه ی خدمات پروژه¬ها را به روش های مختلف طرح کرده  و ساخت EPC آن شامل تأمین مالی و مطالعات فنی و اقتصادی آن و هم چنین برنامه¬ریزی و کنترل و مدیریت پروژه¬ها و خدمات مهندسی و تدارکات و تجهیزات مربوط به آن نیز می باشد. در این راستا بازرسی فنی و نصب تجهیزات و مدیریت اجرا و نظارت عالی و کارگاهی و راه¬اندازی و خدمات دوره¬ی تضمینی طرح ¬های صنعتی را با گسترده-ترین حدود خدمات آن نیز عرضه می¬نماید.
روند بهبود رو به رشد و پیشرفت توسعه¬ ی صنعتی کشور و الزامات حضور گسترده ی¬ شرکت ¬های بزرگ و قدرتمند و با تجربه ها¬ی داخلی و پیشرفته در پیش برد اهداف چشم¬انداز خود، موجب شده است تا این شرکت توانمند، با پشتوانه¬ و تجربه¬ های بزرگ و بسیار ارزشمندی که در طول سال ¬های متعدد به دست آورده است، به عنوان یکی از پیمانکاران عمومی، عهده¬ دار انجام این گونه پروژه¬های بزرگ عمرانی و صنعتی در زمینه¬ های مختلف و گوناگون، مطرح شود.
اضافه بر این مسائل، شرکت ایریتک از راه  سرمایه¬گذاری و تأسیس شرکت¬ های وابسته¬ داخلی و خارجی نیز، با توانایی ¬های بالا و پشتیبانی گسترده و مختلف برای تأمین هزینه ی مالی پروژه¬ ها، عرضه کننده ی خدمات مهندسی و تأمین تجهیزات و اجرای پروژه¬ها و اقدامات بزرگی که برای اجرای پروژه ¬های صنعتی در داخل و خارج از کشور و صدور خدمات فنی و مهندسی، شروع به کار نموده است.

 

شرکت بین­ المللی مهندسی ایران(ایریتک)، با بیش از چهاردهه تجربه و برخورداری از مهارت و دانش کارشناسان متخصص، یکی از موفق­ترین پیمانکاران عمومی در صنعت کشور می­باشد. طراحی سایت خبری این مجموعه در سال 91 توسط تیم طراحی ایران سایت انجام شده است.

درصد پیشرفت100
سئو دارد؟
سامانه سفارشی؟
تعداد مشاهده این پروژه : 2123

نوشتن یک نظر

درصورت عدم عضویت شما در سایت اطلاعات آی پی شما در سایت ذخیره می گردد
افزودن نظر

انتخابگر پوسته

دی ان ان