تبلیغ وب سایت در گوگل

گوگل که امروزه به عنوان یکی از پربازدید ترین سایت های موجود و یکی از بهترین سایت هایی می باشد که می توانید به توسط آن تبلیغات وب سایت 

تبلیغ وب سایت در گوگل
قبل از هر تصمیمی با شما هستیم

مشاوره رایگان و هدفمند طراحی سایت خود را به ما بسپارید

درخواست مشاوره رایگان
سرفصل مطالب:

  گوگل که امروزه به عنوان یکی از پربازدید ترین سایت های موجود و یکی از بهترین سایت هایی می باشد که می توانید به توسط آن تبلیغات وب سایت خود را انجام بدهید که در این روش تبلیغات وب سایت شما برای کلماتی جستجو می شود و مربوط به زمینه فعالیت های شما در نتایج جستجوی گوگل به نمایش در می آید. وب سایت شما به دو صورت کلی در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شده  که روش اول به پرداخت هزینه ای تقریبا بالا انجام می شود و گوگل این روش را نتایج جستجوی پرداخت شده (paid search results) نام گذاری می کند که  شما به گوگل هزینه پرداخت می کنید تا تبلیغ شما در نتیجه جستجوها نمایش داده بشود که همانطور که این تبلیغات در بالا و سمت راست نتایج اصلی نمایش داده شود و این روش Adwords نام دارد. در روش دوم وب سایت شما بر روی وب سایت شما عملیات سئو یا همان بهینه سازی وب سایت انجام می شود تا وب سایت شما برای کلمات کلیدی مربوطه به سایت شما صفحه اول جستجوی گوگل باشد که گوگل وب سایت هایی را که در نتایج اصلی به نمایش در می آید نتایج طبیعی جستجو (organic search results) نام گذاری و به این عملیات سئو نام دارد. پس تبلیغات در گوگل را می توان به دو صورت ادوردز (Adwords) و سئو (SEO) انجام دهید که در بخش زیرین به توضیحات هر بخش می رسیم:

   تبلیغات در گوگل


  تبلیغ در گوگل از طریق گوگل  Adwords


  چند روزی است تبلیغ های Adwords از وضعیت فیلتر خارج شده و تبلیغات Adwords شما بدون نیاز به فیلترشکن نیز باز می شود.

  برای تبلیغات به این گونه است که می بایست وارد وب سایت ادوردز گوگل به آدرس https://adwords.google.com  شده و تبلیغات خود را فعال کنید. فعال نمودن تبلیغات نیاز به کارت بانکی معتبر ویزا کارت و یا هم چنین حساب پی پال داشته و هم چنین گوگل پس از مدت زمانی حساب شما را فعال کرده و انجام این کار نیاز به تجربه تا حدود زیادی دارد. در این حالت شما می توانید کلمات کلیدی را برای موتور جستجوی گوگل مشخص کرده و تا زمانی که کاربر کلمه مورد نظر شما را جستجو کرد سایت شما در نتیجه های جستجو نمایش داده شود. این تبلیغات در بالا و یا سمت راست نتایج صفحات گوگل نمایش داده می شود. در زمانی که کاربر در موتور جستجوگر مطلب مورد انتظار شما را جستجو کرد سایت شما در موارد Ad در نتیجه های جستجوی گوگل نمایش داده شده و هزینه این مدل تبلیغ به دو روش پرداخت می شود که روش اول و مناسب ترین روش زمانی جوابگوست که کاربر بر روی تبلیغات شما کلیک کنید که هزینه کلیک از حساب شما کسر می شود. 

  تبلیغات در ادوردز

  هزینه در ازای هر کلیک بسته به کلمات کلیدی بوده و در برخی از کلمات کلیدی هزینه تبلیغ در حدود 1 سنت می باشد و در بعضی دیگر در حدود چند دلار و حتی می باشد. در روش دوم پرداخت هزینه تبلیغات به این گونه می باشد که گوگل برای تعداد نمایش های معینی از حساب شما مبلغی پول را کسر می کند به عنوان مثال هر 1000 نمایش سایت شما در نتیجه های تبلیغ 10 دلار. تبلیغ به روش گوگل ادوردز Adwords هم اکنون در ایران فیلتر شده و کاربران پس از لیک بر روی تبلیغ شما نمی توانند وارد آن وب سایت شما شوند. اخیرا شماره تماس ها در تبلیغات در نظر گرفته شده  تا هنگامی که کاربری قصد تماس با مجموعه شما را داشت بتواند با دیدن شماره تماس های شرکت در تبلیغات Adwords با شرکت شما تماس برقرار کند. این نوع تبلیغات کم کم برای کاربران خارج از ایران بدون اشکال قابل نمایش می باشد. جهت هر گونه مشاوره جهت تبلیغ adwords با کارشناسان ایران سایت تماس حاصل فرمایید. در حالتی که الان جزو نتایج اصلی در صفحه اول گوگل نمی باشید می توانید این روش را تجربه کنید. شما در گوگل ادوردز حتی توانایی موقعیت نمایش تبلیغات را مشخص می کنید به عنوان مثال انتخاب می کنید که قصد دارید تبلیغ شما در چه کشورهایی و هم چنین در چه نواحی و یا حتی چه شهرهایی نمایش داده شود. ساعت های نمایش تبلیغات را نیز هم چنین می توانید مشخص کنید به عنوان مثال می توانید مشخص کنید تبلیغ شما در ادوردز فقط در ساعات کاری نمایش داده بشود. هزینه تبلیغات در گوگل ادوردز به صورت Adwords برای هر دلار شارژ به قیمت دلار روز می باشد به این صورت که در حالتی که دلار روز 4000 تومان باشد در صورتی که شما قصد شارژ تبلیغات خود به مبلغ 100 دلار را بکنید می بایست 400 هزار تومان به ایران سایت پرداخت کنید.

   
  نوشتن یک نظر
  نظرتان را با ما در میان بگذارید

  شما در پاسخ به

  نظر شما اضافه شد، اما ابتدا باید تایید شود.

  لطفا نام خود را وارد کنید
  لطفا آدرس ایمیل خود را وارد کنید لطفا آدرس ایمیل معتبر وارد کنید
  لطفا یک نظری بنویسید
  شما باید این قوانین را بخوانید و بپذیرید.
  افزودن نظر