02188886450
نمونه کارهای سئو
نمونه کارهای سئو

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه سئو ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

عنوان پروژه

بهینه سازی سایت دوبانو

کلمات بهینه شده در این پروژه:
توضیحات
در آموزشگاه آرایشگری دو بانو که در زمینه آرایشی و آموزشی مشغول به فعالیت می باشد و دارای لایسنس های مدیریتی و هم چنین مدارک بین المللی و امتیاز رسمی از طرف وزارت کار نیز می باشد. 
در این آموزشگاه آرایشگری دوبانو که حدودا دارای 25 سال سابقه کار بسیار عالی و حسن نیت و شهرت در زمینه ی آموزشی و آرایشی نیز مشغول به کار و فعالیت می باشد. این آموزشگاه پر آوازه و به نام دارای امتیاز رسمی از سوی وزارت کار نیز می باشد که این خود برای این آموزشگاه نکته ی بسیار مثبتی نیز می باشد و بیش تر دوره های آموزشی که در این آموزشگاه آرایش گری برگزار شده است دارای مدرک بین المللی از سوی سازمان فنی و حرفه ای کل کشور صادر می شود.
در این آموزشگاه آرایشگری دو بانو که دارای بیش تر مجوزها و لایسنس های لازم و مربوطه به آن نیز می باشد. این آموزشگاه دارای لایسنس های مدیریتی و هم چنین  مربی های بسیار مجرب و حرفه ای برای هر لاین و یا لایسنس های مربیگری و مدارک بین المللی پراکوژی و مدارک بین المللی آکادمی پرسونال می باشد و هم چنین آمار هنرجویانی که دراین آموزشگاه مشغول به فعالیت می باشند 100% قبولی می شوند . به همین دلیل با صراحت تمام می توان گفت که پشتیبانی یک ساله برای هنرجویان این موسسه از طرف این آموزشگاه آرایشی و پیرایشی به صورت جدی صورت می گیرد.
به همین سبب سعی بر آن شده است برای آن که بتوانند آموزشگاه خود را در سطح بالاتری ارتقاء بدهند و باعث پیشرفت چشم گیری در زمینه ی کاری خود بشوند وب سایتی را برای این آموزشگاه آرایش گری دو بانو طراحی و راه اندازی کردند. این خود باعث پیشرفت بسیار زیادی در زمینه ی کاری آنها و معرفی بیش تر آموزشگاه خود به دیگران نیز شده است. و با بهینه سازی سایت دوبانو توسط تیم سئو ایران سایت این شرایط را برای این آرایشگاه فراهم نموده که در نتایج گوگل بالا باشد و خود این موضوع سبب گردیده که با تعداد بازدیدکنندگان زیادی از سایت روزانه انجام شود که علاوه بر محبوبیت ، پیشرفت کسب و کار آرایشگاه دوبانو را در پی داشته است .

تعداد نمایش ها (2791)

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر