02188886450
نمونه کارهای سئو
نمونه کارهای سئو

در این قسمت می توانید آخرین نمونه کارهای شرکت ایران سایت را در زمینه سئو ببینید. ضمنا در صورتی که نمونه کارها تنوع زیادی داشت و بررسی تمامی آنها از فرصت و حوصله شما خارج بود می توانید از طریق قسمت ارسال درخواست یک درخواست مشاوره ثبت نمایید.

به دلیل تسهیل در پاسخگویی ایران سایت به شما لطفا درخواست های خود را با کلیک بر روی ثبت درخواست ثبت نمایید
ثبت درخواست
عنوان پروژه

بهینه سازی و سئو سایت آزما کالا

کلمات بهینه شده در این پروژه:
  • تجهیزات آزمایشگاهی دست دوم
توضیحات

آزماکالا با هدف همراهی با مشتریان و شرکت های باسابقه در زمینه تولید یا واردات کالاهای آزمایشگاهی مجموعه پیش رو را در اختیار شما قرار داده است. کالاهای آزمایشگاهی گستره وسیعی از تجهیزات آزمایشگاهی، ملزومات و لوازم آزمایشگاهی، مواد شیمیایی و مواد بیولوژیک، کیت، آنزیم، آنتی بادی، خدمات آزمایشگاهی، آنالیز دستگاهی و انواع نیازهای آزمایشگاهی را شامل می شود و آزماکالا بازار کالاهای آزمایشگاهی است برای تامین نیاز شما.

مشتریان کالاهای آزمایشگاهی، چنانچه برای خرید کالای مورد نظر خود با جستجو در صفحات متعدد در گوگل ساعت ها وقت صرف کرده اید و هنوز به نتیجه قابل اطمینانی نرسیده اید در مجموعه حاضر نیاز خود را خواهید یافت. ما با پیشنهاد برندهای معتبر ایرانی یا خارجی یاریگر شما خواهیم بود.
آنچه در آزماکالا پیش روی شماست:

1. انواع کالاهای آزمایشگاهی نو شامل تجهیزات آزمایشگاهی، لوازم آزمایشگاهی، مواد شیمیایی، مواد بیولوژیک، محیط های کشت، اقلام مصرفی و غیرمصرفی آزمایشگاهی را در فروشگاه اینترنتی ببینید، مقایسه کنید، استعلام بگیرید یا آنلاین خرید کنید.

2. در آگهی نامه امکانات زیر رایگان در دسترس است:

- کالاهای آزمایشگاهی دست دوم خود را آنلاین آگهی کنید و به قیمت مورد نظر بفروشید.

- کالاهای آزمایشگاهی دست دوم آگهی شده دیگران را ببینید و در صورت نیاز بخرید.

- آگهی های همایش ها، سمینارها، کنفرانس های علمی خود را آگهی کنید و از اخبار سایر کنفرانس ها باخبر شوید.

- اگر صاحب کسب و کار در زمینه آزمایشگاهی و پزشکی هستید فعالیت های خود را  تبلیغ کنید.

- چنانچه جویای کار هستید یا برای کسب و کار خود نیاز به نیروی تخصصی هستید در این بخش آگهی کنید و آگهی های استخدام دیگران را ببینید.

سئو سایت آزماکالا در ایران سایت با طراحی سایت از ابتدا و تخصیص هاست و سپس طراحی صفحات لندینگ پیج و تولید محتوا و آن پیج صفحات و در نهایت تبلیغات آف پیج انجام شده است.

در این پروژه کلمه کلیدی تجهیزات آزمایشگاهی دست دوم به موفقیت صد در صدی رسیدن به صفحه اول گوگل رسیده است.

یکی از رازهای موفقیت ایران سایت در سئو تکیه بر استراتژی های کلاه سفید و همچنین استفاده از تاکتیک های ماندگار در سئو می باشد که همیشه گوگل بر آنها تکیه و صحه گذاشته است. بطوریکه برخی نمونه کارهای ایران سایت پس از سال ها همچنان در صفحات نخست حضور داشته و رتبه خود را در کنار افزایش عمر دامنه و قدمت حفظ میکنند.

برای ارایه پروژه بهینه سازی و سئو در زمینه خدمات آزمایشگاهی می توانید با کارشناسان فروش ایران سایت در ارتباط باشید.

تعداد نمایش ها (145)

نوشتن یک نظر

در صورت موافقت ip شما در سیستم ذخیره خواهد شد
افزودن نظر